Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
L. Frantzen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
M.L. Sundelin
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00