Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor

Sissel Heidi Sollied

Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.317
PED-1015-1 Samling
S. Sollied
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.333
PED-1015-1 Samling
S. Sollied
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.233
PED-1015-1 Samling
S. Sollied
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.258
PED-1015-1 Samling
S. Sollied
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.417
PED-1015-1 Samling
S. Sollied
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00