Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor

Thomas Frantzen Eidissen

Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-14:00
11:30-14:00
LER-1002-1 Fellesaktiviteter GLU 5-10, 1.år
Tredelt - Tur i nærområdet
T.F. Eidissen
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Olufsen
H. Sollid
   
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1351-1 Undervisning
Overnattingstur
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1351-1 Undervisning
Overnattingstur
T.F. Eidissen
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.114
LER-1351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
 
11:00    
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1350-1 Forelesning
T.F. Eidissen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1200U-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1200U-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1200U-1 Forelesning
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
13:00  
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
15:00    
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1200U-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200U-1 Forelesning
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1200U-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1200U-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
       
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1350-1 Forelesning
T.F. Eidissen
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
09:00  
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3351-1 Undervisning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
09:00    
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3351-1 Undervisning
T.F. Eidissen
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Oppsummeringssmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
     
15:00        
16:00