Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
L. Frantzen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207-1 Forelesning
T.K. Vårnes
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gr.B
Førstehjelp gr. B
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gr.C
Førstehjelp gr. C
T.K. Vårnes
   
11:00      
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gr.A
Førstehjelpskurs gr. A
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gr.D
Førstehjelp gr. D
T.K. Vårnes
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 2
Førstehjelpskurs Gruppe 2
T.K. Vårnes
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00
BLU-1207-1 Forelesning
Felttur ute
V. Bergan
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00
BLU-1207S-1 Undervisning
Felttur ute
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
T.K. Vårnes
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 1
Førstehjelpskurs Gruppe 1
T.K. Vårnes
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 2
T.K. Vårnes
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207-1 Forelesning
Førstehjelpskurs (teori)
T.K. Vårnes
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 1
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
15:00    
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 2
Seminar gr. 2
T.K. Vårnes
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 3
Seminar gr. 3
T.K. Vårnes
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 1
Seminar gr. 1
T.K. Vårnes
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207-1 Forelesning
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-12:00
10:00-12:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 2
Seminar gr. 2
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-12:00
10:00-12:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 3
Seminar gr. 3
T.K. Vårnes
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 1
Seminar gr. 1
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Gruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BLU-1207S-1 Gruppe 2
Fiskesprell - gr. 2
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 3
Seminar gr. 3
V. Bergan
T.K. Vårnes
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Undervisning
Felles seminar
V. Bergan
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
T.K. Vårnes
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 1
Seminar gr. 1
V. Bergan
T.K. Vårnes
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
Fiskesprell
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BLU-1207S-1 Gruppe 1
Gruppe 1
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 J.101
BLU-1207-1 Gruppe 2
Seminar gr. 2
V. Bergan
T.K. Vårnes
13:00  
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 E.205
BLU-1207-1 Gr.A
Fiskesprell gr. A og B
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 E.103
BLU-1207-1 Gr.C
Fiskesprell gr. C pg D
T.K. Vårnes
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207-1 Forelesning
T.K. Vårnes
   
11:00    
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207-1 Forelesning
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.304
MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Undervisning
Gjennomføring av arbeidskrav PDO
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207-1 Gr.C
Vanntilvenning gr. C
T.K. Vårnes
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207-1 Gr.A
Vanntilvenning gr. A
T.K. Vårnes
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207-1 Gr.B
Vanntilvenning gr. B
T.K. Vårnes
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207-1 Gr.D
Vanntilvenning gr. D
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
BLU-1207-1 Forelesning
Arbeidskrav
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1207-1 Forelesning
Arbeidskrav
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207S-1 Gr.A
Vanntilvenning Gr. A
T.K. Vårnes
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207S-1 Gr.B
Vanntilvanning Gr .B
T.K. Vårnes
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
BLU-1207S-1 Gr.C
Vanntilvenning Gr .C
T.K. Vårnes
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
Praksisforberedende møte
V. Bergan
H. Habbestad
S.R. Kvande
T.K. Vårnes
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
BLU-1207S-1 Undervisning
Arbeidskrav med barnegruppe, utvalgte studenter
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207-1 Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1207-1 Gruppe 2
Seminar gr. 2
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1207-1 Gruppe 1
Seminar gr. 1
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 K.113
BLU-1207-1 Forelesning
Fremlegg
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
BLU-1207-1 Forelesning
Dialogkafe
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1207-1 Gruppe 3
Seminar gr. 3
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
12:00      
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
BLU-1207-1 Forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 K.113
BLU-1207S-1 Undervisning
Fremlegg arbeidskrav
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
Dialogkafe
V. Bergan
T.K. Vårnes
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.104
BLU-1207-1 Forelesning
Eksamensforberedelse
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
V. Bergan
T.K. Vårnes
 
12:00    
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1207S-1 Undervisning
Evaluering
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
 
15:00        
16:00