Timeplan 2018 Høst - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor
Uke 33
Mandag
08:15-16:00 - 13.08.2018
Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
ILP Fagseminar BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 14.08.2018
Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
ILP Fagseminar BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
L. Frantzen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
L. Frantzen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 23.08.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 35
Mandag
09:15-15:00 - 27.08.2018
Forelesning
Felttur ute
Felttur ute
Rom:
Tirsdag
08:15-10:00 - 28.08.2018
Undervisning
13:15-16:00 - 28.08.2018
Forelesning
Førstehjelpskurs (teori)
Førstehjelpskurs (teori)
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 30.08.2018
Gruppe 2
Førstehjelpskurs Gruppe 2
Førstehjelpskurs Gruppe 2
11:15-14:00 - 30.08.2018
Gruppe 1
Førstehjelpskurs Gruppe 1
Førstehjelpskurs Gruppe 1
14:15-16:00 - 30.08.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
09:15-15:00 - 31.08.2018
Undervisning
Felttur ute
Felttur ute
Rom:
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
10:00-12:00 - 10.09.2018
Gruppe 2
Seminar gr. 2
Seminar gr. 2
12:15-14:00 - 10.09.2018
Gruppe 1
Seminar gr. 1
Seminar gr. 1
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 13.09.2018
Gruppe 2
14:15-16:00 - 13.09.2018
Gruppe 1
Fredag
08:15-10:00 - 14.09.2018
Gruppe 1
10:15-12:00 - 14.09.2018
Gruppe 2
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 19.09.2018
Forelesninger
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Torsdag
08:15-16:00 - 20.09.2018
Forelesninger
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Fredag
Uke 39
Mandag
10:15-13:00 - 24.09.2018
Undervisning
Felles seminar
Felles seminar
Tirsdag
12:15-14:00 - 25.09.2018
Undervisning
Fiskesprell
Fiskesprell
Onsdag
08:15-12:00 - 26.09.2018
Gruppe 2
Fiskesprell - gr. 2
Fiskesprell - gr. 2
12:15-16:00 - 26.09.2018
Gruppe 1
Gruppe 1
Gruppe 1
Torsdag
08:15-11:00 - 27.09.2018
Gruppe 3
Seminar gr. 3
Seminar gr. 3
11:15-14:00 - 27.09.2018
Gruppe 1
Seminar gr. 1
Seminar gr. 1
14:15-16:00 - 27.09.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
12:15-15:00 - 28.09.2018
Gruppe 2
Seminar gr. 2
Seminar gr. 2
Uke 40
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 02.10.2018
Gr.A
Fiskesprell gr. A og B
Fiskesprell gr. A og B
Onsdag
08:15-16:00 - 03.10.2018
Gr.C
Fiskesprell gr. C pg D
Fiskesprell gr. C pg D
Torsdag
14:15-16:00 - 04.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 11.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
08:15-14:00 - 12.10.2018
Undervisning
Gjennomføring av arbeidskrav PDO
Gjennomføring av arbeidskrav PDO
Uke 42
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 16.10.2018
Forelesning
Arbeidskrav
Arbeidskrav
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
08:15-16:00 - 19.10.2018
Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
ILP Fagdag BLU
Uke 43
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 23.10.2018
Forelesning
Arbeidskrav
Arbeidskrav
Onsdag
08:00-16:00 - 24.10.2018
Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
Fagdag GLU - Sommarøy
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Rom:
Torsdag
14:15-16:00 - 25.10.2018
Undervisning
Praksisforberedende møte
Praksisforberedende møte
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 30.10.2018
Forelesning
Onsdag
08:15-10:00 - 31.10.2018
Undervisning
Arbeidskrav med barnegruppe, utvalgte studenter
Arbeidskrav med barnegruppe, utvalgte studenter
Torsdag
14:15-16:00 - 01.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 08.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 15.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 47
Mandag
10:15-12:00 - 19.11.2018
Forelesning
Dialogkafe
Dialogkafe
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 22.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 23.11.2018
Forelesning
Fremlegg
Fremlegg
Uke 48
Mandag
09:15-16:00 - 26.11.2018
Undervisning
Fremlegg arbeidskrav
Fremlegg arbeidskrav
Tirsdag
11:15-14:00 - 27.11.2018
Forelesning
Eksamensforberedelse
Eksamensforberedelse
Onsdag
08:15-10:00 - 28.11.2018
Forelesning
Forelesning
Forelesning
10:15-12:00 - 28.11.2018
Undervisning
Dialogkafe
Dialogkafe
Torsdag
11:15-14:00 - 29.11.2018
Undervisning
Eksamensforberedelser
Eksamensforberedelser
14:15-15:00 - 29.11.2018
Undervisning
Evaluering
Evaluering
14:15-16:00 - 29.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
09:00-15:00 - 11.12.2018
Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 13.12.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
T. Isaksen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag