Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Tove Beate Jensen - Universitetslektor

Tove Beate Jensen

Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0105
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 SVHUM B1003
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
T.B. Jensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
11:00      
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 SVHUM A3019
PFF-5036-1 Undervisning
T.B. Jensen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 SVHUM C1002
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Planlegging
T.B. Jensen
 
11:00        
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM C1007
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM C1007
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Rommet må ha prosjektør. Mikroundervisning
T.B. Jensen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Evaluering og forbredelse til praksis
T.B. Jensen
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 SVHUM A3019
PFF-5036-1 Undervisning
T.B. Jensen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 SVHUM A3019
PFF-5036-1 Undervisning
T.B. Jensen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM C1002
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Refleksjon over praksis
T.B. Jensen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00