Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor

Vibeke Johanna Øie

Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
Oppstartssamling BLU/GLU i gymsalen - deretter omvisning, bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
A. Nedberg
K.D. Opstad
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1602-1 Praksisforberedende møte
Praksisforberedende møte - faglærere og praksislærere
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1601-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
K.E.W. Bjørndal
M. Johnsen
G. Kalseth
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A
A.H. Lødemel
V. Øie
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B
A.H. Lødemel
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1100B-1 Forelesning
Undervisning - felles
A. Nedberg
V. Øie
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 K.113
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B
V. Øie
10:00    
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1100B-1 Seminargruppe A
Klasse A
V. Øie
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1100B-1 Forelesning
Undervisning - felles
V. Øie
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1101-1 Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
A.H. Lødemel
V. Øie
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1101-1 Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
A.H. Lødemel
V. Øie
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Forelesning
Undervisning
A.H. Lødemel
V. Øie
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Forelesning
Undervisning - felles
A. Nedberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1100B-1 Forelesning
Undervisning - felles
A. Nedberg
V. Øie
 
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1100B-1 Forelesning
Undervisning - felles
A. Nedberg
V. Øie
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Forelesning Kari Smith
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
K. Killie
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Olufsen
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
   
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Oppsummeringssmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
     
15:00        
16:00          
NB: Semester 2018 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 44, 45, 49, 50, 51, 52