Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Agnete Bersvendsen - Stipendiat

Agnete Bersvendsen

Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-15:30
11:45-15:30 ANNET FINNSNES
BVDEX4-2 Forelesning
4.1 (p) - Visning av film - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
G.M. Borgerød
M.A. Tresselt
     
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.343
BVD400_10-2 Uke 3 Tromsø
Sos.ped/sos.arb. Barneverntiltak (felles BV og SOS)
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.233
BVD400_10-2 Uke 3 Tromsø
Sosialpedagogisk arbeid. Barneverntiltak
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:30
08:15-13:30 TEO-H1 1.343
BVDEX3-2 Forelesninger
5d/3.2 - Arbeidsprosessen - Intro, rollespill etc.
A. Bersvendsen
S. Neverdal
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 TEO-H1 1.343
BVDEX3-2 Annet
Storgruppe m/praksisinfo
A. Bersvendsen
M.T. Hardersen
K.S. Lorentsen
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-14:30
11:45-14:30 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.343
BVDEX3-2 Forelesninger
PBL seminar - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
T.M. Winter
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 TEO-H1 1.343
BVD400_10-2 Uke 3 Tromsø
Sos.ped/sos.arb. Barneverntiltak (felles BV og SOS)
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NLYSTH AUD
TEO-H1 1.225
BVD400_10-2 Uke 3 Tromsø
Sosialpedagogisk arbeid. Barneverntiltak
A. Bersvendsen
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-15:30
14:45-15:30 TEO-H1 1.343
BVDEX3-2 Annet
Klassens time
A. Bersvendsen
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:30
09:15-13:30 TEO-H1 1.343
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen
A. Bersvendsen
S. Neverdal
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 NLYSTH AUD
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (film hjemmebesøk) - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:45-14:30
12:45-14:30 NLYSTH AUD
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Samlet klasse)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:30
09:15-16:30 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BVDEX5-1 Forelesning
5.1/3b - Vold, familievold og forebyggende arbeid
A. Bersvendsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BVDEX5-1 Forelesning
5.1/3b - Vold, familievold og forebyggende arbeid
A. Bersvendsen
10:00      
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-16:30
11:45-16:30 HARSTAD_HG5 AUD_GRØNT
BVDEX5-1 Forelesning
5.1/3c - Rus og avhengighet
A. Bersvendsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-13:30
11:45-13:30 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BVDEX5-1 Forelesning
5.1/3b - Introduksjon til fylkesnemnda
A. Bersvendsen
12:00    
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 TEO-H4 4.213
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen Familieråd (Samlet klasse) - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:30
09:15-12:30 TEO-H1 1.413
TEO-H1 1.425
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Samtale med barn) - OBLIGATORISK
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
10:00      
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:45-14:30
12:45-14:30 TEO-H1 1.425
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Samlet klasse)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-15:30
14:45-15:30 TEO-H4 4.213
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 -Arbeidsprosessen (Samlet klasse)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
       
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:30
09:15-15:30 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BVDEX3-2 Forelesninger
5c/3.2 - Arbeidsprosessen (Samlet klasse)
A. Bersvendsen
S. Neverdal
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-15:30
14:45-15:30 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BVDEX3-2 Annet
Storgruppe
A. Bersvendsen
R. Rindahl
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Agnete Bersvendsen - Stipendiat i uke 22
Uke
22
Mandag
28.05.2018
Tirsdag
29.05.2018
Onsdag
30.05.2018
Torsdag
31.05.2018
Fredag
01.06.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:45-15:30
12:45-15:30 ANNET FINNSNES
BVDEX5-1 Forelesning
5.3/5c - Fosterhjemsarbeid
A. Bersvendsen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00