Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor

Audhild Nedberg

Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1100B-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1100B-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1100B-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1100B-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-2 Forelesning
A. Nedberg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.104C
MV.110 E.302
MV.110 F.105-AUD
MV.110 J.U07
MV.110 K.103
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-1001-2 Praksisseminar 1.-7. trinn
G. Meløe
A. Nedberg
H.C. Ryel
A. Unhjem
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 1-7 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad-Hoel
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
H.M. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-1102-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A. Nedberg
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.307
MV.110 E.308
MV.110 K.112
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
G. Meløe
A. Nedberg
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-18:00
14:15-18:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking SIL034
Norsk 5-10 trinn, samling LER-1102, LRU-1400, 2400, 3904
M. Bartnæs
B. Haugseth
A. Nedberg
H. Sollid
K-A. Sæther
15:00    
16:00        
17:00        
18:00      
Aktiviteter i tidsrommet 18:15-21:00
18:15-21:00 MV.110 D.U01-AUD
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A. Nedberg
 
19:00        
20:00        
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
B. Steinsvik
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-1102-2 Forelesning
A. Nedberg
H.C. Ryel
A. Unhjem
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1100B-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1100B-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-1102-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
 
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 2.år 1-7 trinn
L. Hustad-Hoel
G. Meløe
A. Nedberg
H.C. Ryel
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-1102-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-1102-2 Forelesning
A. Nedberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-1102-2 Forelesning
A. Nedberg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1100B-2 Forelesning
Undervisning A+B
A. Nedberg
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 1-7 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad-Hoel
G. Meløe
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
H.M. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A. Nedberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling
G. Meløe
A. Nedberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A. Nedberg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
G. Meløe
A. Nedberg
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
17:00          
18:00      
Aktiviteter i tidsrommet 18:15-21:00
18:15-21:00 MV.110 D.U01-AUD
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A. Nedberg
 
19:00        
20:00        
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-1102-2 Forelesning
G. Meløe
A. Nedberg
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1100B-2 Forelesning
Undervisning A+B
A. Nedberg
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1100B-2 Seminargruppe A
A. Nedberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
STIL-workshop
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
F.S. Larsen
T. Leming
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1100B-2 Seminargruppe B
A. Nedberg
   
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-1102-2 Forelesning
A. Nedberg
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 E.204-AUD
LER-1100B-2 Forelesning
Undervisning A+B
G. Meløe
A. Nedberg
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-1102-2 Forelesning
A. Nedberg
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LRU-1102-2 Forelesning
G. Meløe
A. Nedberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1100B-2 Forelesning
Undervisning A+B
G. Meløe
A. Nedberg
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1100B-2 Forelesning
Undervisning A+B
G. Meløe
A. Nedberg
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LRU-1102-2 Forelesning
G. Meløe
A. Nedberg
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Audhild Nedberg - 1198 Førstelektor i uke 24
Uke
24
Mandag
11.06.2018
Tirsdag
12.06.2018
Onsdag
13.06.2018
Torsdag
14.06.2018
Fredag
15.06.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-1102-2 Eksamen
A. Nedberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-1102-2 Eksamen
A. Nedberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00