Timeplan 2018 Vår - lærer Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor
Bengt Arve Waldemarsen Haugseth
Uke 2
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 09.01.2018
Forelesninger
Onsdag
12:15-14:00 - 10.01.2018
Forelesninger
Torsdag
10:15-12:00 - 11.01.2018
Forelesninger
14:15-16:00 - 11.01.2018
Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
Teammøte 1.år 5-10 trinn
Lærer:
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 12.01.2018
Forelesning 2. sem.
12:15-16:00 - 12.01.2018
Forelesninger
Opptak+live
Opptak+live
Uke 3
Mandag
10:15-12:00 - 15.01.2018
Forelesninger
14:15-16:00 - 15.01.2018
Forelesninger
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.01.2018
Forelesninger
14:15-18:00 - 16.01.2018
Booking SIL034
Norsk 5-10 trinn, samling LER-1102, LRU-1400, 2400, 3904
Norsk 5-10 trinn, samling LER-1102, LRU-1400, 2400, 3904
Onsdag
10:15-12:00 - 17.01.2018
Forelesninger
Torsdag
14:15-16:00 - 18.01.2018
Booking SIL034
Teammøte 3.år 5-10 trinn
Teammøte 3.år 5-10 trinn
Lærer:
S-E. Andreassen
A. Birkeland
B. Haugseth
J. Höper
N.B. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
H.M. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
S-E. Andreassen
A. Birkeland
B. Haugseth
J. Höper
N.B. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
H.M. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 19.01.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-16:00 - 19.01.2018
Forelesninger
Uke 4
Mandag
12:15-16:00 - 22.01.2018
Forelesninger
Tirsdag
12:15-14:00 - 23.01.2018
Forelesninger
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 25.01.2018
Forelesninger
Fredag
10:15-12:00 - 26.01.2018
Forelesninger
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 08.02.2018
Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 09.02.2018
Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Rom:
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 15.02.2018
Booking SIL034
Praksismøte 1.år 5-10 trinn
Praksismøte 1.år 5-10 trinn
Lærer:
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
M. Olufsen
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
M. Olufsen
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
Rom:
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 23.02.2018
Forelesning 2. sem.
Undervisning
Undervisning
Uke 9
Mandag
12:15-16:00 - 26.02.2018
Forelesninger
Tirsdag
12:15-14:00 - 27.02.2018
Forelesninger
Onsdag
14:15-16:00 - 28.02.2018
Forelesninger
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 02.03.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-16:00 - 02.03.2018
Forelesninger
Uke 10
Mandag
08:15-12:00 - 05.03.2018
Forelesninger
12:15-16:00 - 05.03.2018
Forelesninger
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 09.03.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-14:00 - 09.03.2018
Forelesninger
14:15-16:00 - 09.03.2018
Forelesninger
Uke 11
Mandag
12:15-16:00 - 12.03.2018
Forelesninger
Tirsdag
14:15-16:00 - 13.03.2018
Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
Teammøte 1.år 5-10 trinn
Lærer:
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
Rom:
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 15.03.2018
Forelesninger
Fredag
08:15-12:00 - 16.03.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-14:00 - 16.03.2018
Forelesninger
14:15-16:00 - 16.03.2018
Forelesninger
Uke 12
Mandag
12:15-16:00 - 19.03.2018
Forelesninger
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 22.03.2018
Forelesninger
Fredag
08:15-12:00 - 23.03.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-14:00 - 23.03.2018
Forelesninger
14:15-16:00 - 23.03.2018
Forelesninger
Uke 14
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.04.2018
Forelesninger
Onsdag
12:15-16:00 - 04.04.2018
Forelesninger
Torsdag
08:15-16:00 - 05.04.2018
Forelesning
STIL-workshop
STIL-workshop
Lærer:
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
F.S. Larsen
T. Leming
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
F.S. Larsen
T. Leming
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
Fredag
12:15-16:00 - 06.04.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
Uke 15
Mandag
08:15-12:00 - 09.04.2018
Forelesninger
Tirsdag
08:15-12:00 - 10.04.2018
Forelesninger
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 13.04.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-14:00 - 13.04.2018
Forelesninger
14:15-16:00 - 13.04.2018
Forelesninger
Uke 16
Mandag
08:15-12:00 - 16.04.2018
Forelesninger
Tirsdag
08:15-12:00 - 17.04.2018
Forelesninger
12:15-14:00 - 17.04.2018
Forelesninger
Onsdag
14:15-16:00 - 18.04.2018
Forelesninger
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 20.04.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
Uke 17
Mandag
14:15-16:00 - 23.04.2018
Forelesninger
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 25.04.2018
Forelesninger
Torsdag
08:15-10:00 - 26.04.2018
Forelesninger
Fredag
08:15-12:00 - 27.04.2018
Forelesning 2. sem.
Forelesning
Forelesning
12:15-16:00 - 27.04.2018
Forelesninger
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 03.05.2018
Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
Fagdag LRU Tromsø
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Fredag