Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Betty Steinsvik - Universitetslektor

Betty Steinsvik

Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
01.01.2018
Tirsdag
02.01.2018
Onsdag
03.01.2018
Torsdag
04.01.2018
Fredag
05.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglærermøte (alle kull) BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
B. Steinsvik
T. Sverdrup
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
B. Steinsvik
T. Sverdrup
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
B. Steinsvik
T. Sverdrup
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Sverdrup
 
10:00  
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-2010-1 Felles undervisning
B. Steinsvik
T. Sverdrup
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
VID-6332-2 Samlinger
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
VID-6332-2 Samlinger
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-14:00
09:00-14:00
VID-6332-2 Samlinger
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
B. Steinsvik
K-A. Sæther
M. Volden
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
Praksisforberedende møte
H. Habbestad
H. Krane
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Sverdrup
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
H. Habbestad
H. Krane
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Sverdrup
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Sverdrup
     
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
26.03.2018
Tirsdag
27.03.2018
Onsdag
28.03.2018
Torsdag
29.03.2018
Fredag
30.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
VID-6332-2 Samlinger
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
VID-6332-2 Samlinger
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-14:00
09:00-14:00
VID-6332-2 Samlinger
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
15:00        
16:00