Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B.A. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.307
MV.110 E.308
MV.110 K.112
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
B. Steinsvik
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.111
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.111
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Praksismøte 2.år 5-10 trinn
H. Brox
B. Grønvik
B-H. Johannessen
R. Johansen
F.S. Larsen
J.F. Skogdal
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 2.år 5-10 trinn
H. Brox
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
K.A. Heitmann
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
F.S. Larsen
H.M. Sollid
J. Ytreberg
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:15
10:30-12:15 MV.110 E.103
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
11:00  
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1202-1 Undervisning
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B.A. Haugseth
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-1350-2 Forelesning/seminar
F.S. Larsen
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
STIL-workshop
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
I. Frenning
B.A. Haugseth
L. Hustad
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
F.S. Larsen
T. Leming
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00