Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis

Gregor Ross Maxwell

Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A1005
SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A1005
SVHUM E0105
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
SVHUM E1004
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0105
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A1005
SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.347
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
SVHUM E1004
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM C1004
PED-3053-1 Forelesning
G. Maxwell
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1004
PED-3053-1 Seminar
G. Maxwell
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A1005
SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A1005
SVHUM E0105
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
SVHUM E1004
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0103
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E0105
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
   
15:00    
16:00