Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 1
Uke
1
Mandag
01.01.2018
Tirsdag
02.01.2018
Onsdag
03.01.2018
Torsdag
04.01.2018
Fredag
05.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglærermøte (alle kull) BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 1-7 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
H.M. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.307
MV.110 E.308
MV.110 K.112
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
     
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
BLU-1210-1 Samling gr. C
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1210-1 Samling gr. D
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1210-1 Samling gr. C
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00    
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
BLU-1210-1 Samling gr. D
G.O. Pettersen
M. Volden
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
   
09:00    
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-15:00
11:15-15:00
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-15:00
11:15-15:00
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
G.O. Pettersen
M. Volden
   
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
B. Steinsvik
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1050-2 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
F.S. Larsen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
     
12:00        
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.205
BLU-1002S-2 Undervisning
T.H. Blixrud
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Praksismøte 1.år 1-7 trinn
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
J.F. Skogdal
M. Volden
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
     
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 1-7 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad
G. Meløe
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
H.M. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
G.O. Pettersen
       
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
   
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1003S-2 Serminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
     
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
G.O. Pettersen
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 13
Uke
13
Mandag
26.03.2018
Tirsdag
27.03.2018
Onsdag
28.03.2018
Torsdag
29.03.2018
Fredag
30.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
BLU-1210-1 Samling forelesning
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
STIL-workshop
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
I. Frenning
B.A. Haugseth
L. Hustad
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
F.S. Larsen
T. Leming
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Serminar gr. 1
G.O. Pettersen
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1201-1 Undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
 
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samlinger
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 J.U07
MV.110 K.113
MV.110 K.114
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 J.U07
MV.110 K.113
MV.110 K.114
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6204-2 Samlinger
M. Dardanou
G.O. Pettersen
M. Volden
 
10:00  
11:00  
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
     
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
BLU-1210-1 Samling gr. C
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
BLU-1210-1 Samling gr. D
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
M. Dardanou
R. Larsen
G.O. Pettersen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
M. Dardanou
R. Larsen
G.O. Pettersen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling gr. C
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Samling gr. D
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
M. Dardanou
R. Larsen
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1201-1 Seminargruppe B
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
M. Dardanou
R. Larsen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1201-1 Seminargruppe A
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
M. Dardanou
R. Larsen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
BLU-1003S-2 Forelesning
M. Dardanou
R. Larsen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
28.05.2018
Tirsdag
29.05.2018
Onsdag
30.05.2018
Torsdag
31.05.2018
Fredag
01.06.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Masterkonferanse GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
T.E. Holmbukt
L. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
K. Killie
T. Leming
S.I. Nordkild
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Masterkonferanse GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
T.E. Holmbukt
L. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
K. Killie
T. Leming
S.I. Nordkild
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00