Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Harald Eivind Moe - Universitetslektor

Harald Eivind Moe

Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.111
MV.110 K.112
LRU-3681-1 Samling
H.E. Moe
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Praksismøte 1.år 5-10 trinn
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
M. Olufsen
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:15
08:15-09:15 MV.110 D.U01-AUD
LRU-1550-2 Forelesning
Undervisning
M.N. Hansen
J. Höper
H.E. Moe
V. Øie
 
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-12:00
09:30-12:00 MV.110 E.203
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LRU-1550-2 Forelesning
Undervisning
H.E. Moe
 
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-1550-2 Forelesning
Undervisning
M.N. Hansen
H.E. Moe
V. Øie
     
13:00        
14:00        
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-16:00
15:00-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-1550-2 Forelesning
Undervisning
M.N. Hansen
H.E. Moe
V. Øie
     
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-2 Forelesning
Undervisning
M.N. Hansen
H.E. Moe
V. Øie
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
MV.110 I.111B
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
MV.110 I.111B
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
MV.110 I.111B
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LRU-2001-2 Posterkurs 1-7 trinn (gruppe A)
H.E. Moe
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
LRU-2001-2 Posterkurs 5-10 trinn (gruppe B)
H.E. Moe
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.111
LRU-2001-2 Posterkurs 5-10 trinn (gruppe C)
H.E. Moe
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.111
LRU-2001-2 Posterkurs 5-10 trinn (gruppe C)
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
STIL-workshop
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
F.S. Larsen
T. Leming
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
MV.110 I.111B
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Undervisning
H.E. Moe
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
LRU-2001-2 Posterkurs 5-10 trinn (gruppe B)
H.E. Moe
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LRU-2001-2 Posterkurs 1-7 trinn (gruppe A)
H.E. Moe
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe B
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
MV.110 I.111B
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Undervisning
H.E. Moe
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe A
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe C
H.E. Moe
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe B
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe A
H.E. Moe
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe C
H.E. Moe
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe C
H.E. Moe
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe C
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe A
H.E. Moe
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe A
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe B
H.E. Moe
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe B
H.E. Moe
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
28.05.2018
Tirsdag
29.05.2018
Onsdag
30.05.2018
Torsdag
31.05.2018
Fredag
01.06.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Eksamen
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1402-2 Forelesning 2. sem
Undervisning
H.E. Moe
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
NB: Semester 2018 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 3, 4, 13, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25