Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor

Linda Hjemgård Johansen

Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 1 (A og C)
L.H. Johansen
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 2 (B)
L.H. Johansen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LRU-2200-2 Undervisning
Undervisning -Felles LRU-1642 og LRU-2200
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
MV.110 K.114
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
E.H. Sagelv
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B.A. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Ekstern konferanse
K.H. Danielsen
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking SIL034
Ekstern konferanse
K.H. Danielsen
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking SIL034
Ekstern konferanse
K.H. Danielsen
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 1 (A og C)
L.H. Johansen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 2 (B)
L.H. Johansen
11:00
12:00    
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LRU-2200-2 Undervisning
Undervisning -Felles LRU-1642 og LRU-2200
L.H. Johansen
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
 
11:00    
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 1
GR 1: Svøm (4)
L.H. Johansen
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
IDR-1321-1 Felles forelesninger
FELLES: Teori livredning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 1
GR 1: Svøm (3) Livredning/ vanntilvenning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 3
GR 3: Svøm (4)
L.H. Johansen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 2
GR 2: Svøm (3) Livredning/ vanntilvenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 3
GR 3: Svøm (3) Livredning/ vanntilvenning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 2
GR 2: Svøm (4)
L.H. Johansen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Forelesning
Undervisning AC+B
L.H. Johansen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Forelesning
Undervisning AC+B
L.H. Johansen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LRU-2200-2 Undervisning
Undervisning -Felles LRU-1642 og LRU-2200
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 3
GR 3: Svøm (7) Livredningsprøve
L.H. Johansen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 2
GR 2: Svøm (7) Livredningsprøve
L.H. Johansen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 1
GR 1: Svøm (7) Livredningsprøve
L.H. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2642-2 Tur
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2642-2 Tur
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2642-2 Tur
L.H. Johansen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2200-2 Seminargruppe
Undervisning
L.H. Johansen
E.H. Sagelv
 
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 1 (A og C)
L.H. Johansen
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1.år 5-10 trinn
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
B.A. Haugseth
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
M. Olufsen
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
J. Ytreberg
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
LRU-2200-2 Undervisning
Undervisning -Felles LRU-1642 og LRU-2200
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 1
GR 1: Svøm (8) Livredningsprøve
L.H. Johansen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 2
GR 2: Svøm (8) Livredningsprøve
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-2200-2 Seminargruppe
Undervisning
L.H. Johansen
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
IDR-1321-1 Svømming gr. 3
GR 3: Svøm (8) Livredningsprøve
L.H. Johansen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1352-2 Forelesning
Undervisning AC+B
T.F. Eidissen
L.H. Johansen
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 1 (A og C)
T. Hammer
L.H. Johansen
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2642-2 Tur
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
       
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00
LRU-2200-2 Undervisning
Undervisning -Felles LRU-1642 og LRU-2200
L.H. Johansen
E.H. Sagelv
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-2642-2 Forelesning
K.H. Danielsen
L.H. Johansen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
IDR-1321-1 Felles forelesninger
FELLES: Svøm (9) Livredningsprøve
L.H. Johansen
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
IDR-1321-1 Felles forelesninger
FELLES: Svøm (9) Livredningsprøve
L.H. Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 1 (A og C)
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 2 (B)
L.H. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-2642-2 Forelesning
L.H. Johansen
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe 1 (A og C)
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-2200-2 Undervisning
L.H. Johansen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00