Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Liset
M. Volden
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
LER-1002-2 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
LER-1000-2 Seminargruppe B
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
LER-1002-2 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Liset
M. Volden
13:00  
14:00  
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 1
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1002-2 Felles undervisning
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
BLU-1002-2 Felles undervisning
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
R. Larsen
M. Liset
M.L. Sundelin
   
10:00    
11:00    
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:00
08:30-11:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
L. Wilhelmsen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1002-2 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 3
M. Liset
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
BLU-1002-2 Felles undervisning
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.205
BLU-1002-2 Felles undervisning
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-2 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1000-2 Seminargruppe B
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
LER-1000-2 Seminargruppe A
M. Liset
M. Wiik
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
LER-1000-2 Seminargruppe B
M. Liset
M. Wiik
15:00  
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1000-2 Undervisning
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 2
M. Liset
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-2 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-2 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-2 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1100B-2 Seminargruppe B
M. Liset
G. Meløe
       
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
     
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 1
M. Liset
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 3
M. Liset
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 2
M. Liset
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
MV.110 C.311
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
04.06.2018
Tirsdag
05.06.2018
Onsdag
06.06.2018
Torsdag
07.06.2018
Fredag
08.06.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:00
08:15-23:00 MV.110 B.111
MV.110 B.112
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamen
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:00
08:15-23:00 MV.110 B.111
MV.110 B.112
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamen
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:00
08:15-23:00 MV.110 B.111
MV.110 B.112
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamen
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:00
08:15-23:00 MV.110 B.111
MV.110 B.112
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamen
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:00
08:15-23:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.103
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamen
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00