Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
01.01.2018
Tirsdag
02.01.2018
Onsdag
03.01.2018
Torsdag
04.01.2018
Fredag
05.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglærermøte (alle kull) BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
M. Wiik
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
M. Wiik
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
LER-1000-2 Seminargruppe A
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-1001-2 Undervisning
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
M. Wiik
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1002-2 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
M. Wiik
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. C
J.O. Johansen
M. Wiik
11:00    
12:00      
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. D
J.O. Johansen
M. Wiik
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling gr. C
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. D
M. Wiik
15:00
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
J.O. Johansen
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
M. Wiik
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
J.O. Johansen
M. Wiik
 
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
J.O. Johansen
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
M. Wiik
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
J.O. Johansen
M. Wiik
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling gr. D
J.O. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. C
J.O. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. D
J.O. Johansen
M. Wiik
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
A.M. Pesch
M. Wiik
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling gr. C
J.O. Johansen
M. Wiik
12:00  
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
A.M. Pesch
M. Wiik
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
J.O. Johansen
M.L. Sundelin
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
J.O. Johansen
M.L. Sundelin
M. Wiik
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3550-1 Forelesning
M. Wiik
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-3550-1 Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
M. Wiik
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
J.O. Johansen
M.L. Sundelin
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
J.O. Johansen
M.L. Sundelin
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-3550-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LRU-1400-2 Forelesning
Undervisning
M. Wiik
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. C
A.M. Pesch
M. Wiik
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking BLS022
ILP Planleggingsmøte praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
H. Habbestad
J.O. Johansen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. D
A.M. Pesch
M. Wiik
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LRU-1001-2 Undervisning
A. Unhjem
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1000-2 Seminargruppe A
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
M. Wiik
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
M. Wiik
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-2 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
LER-1000-2 Seminargruppe A
M. Liset
M. Wiik
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
LER-1000-2 Seminargruppe B
M. Liset
M. Wiik
15:00    
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1000-2 Undervisning
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
H. Habbestad
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
M. Dardanou
H. Habbestad
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
M. Dardanou
H. Habbestad
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-2 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-2 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-2 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
LER-1100B-2 Seminargruppe A
G. Meløe
M. Wiik
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.214
BOOKING- Booking SIL034
Teaterfaglig treff
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LRU-1102-2 Seminargruppe A
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LRU-1102-2 Seminargruppe B
M. Wiik
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
26.03.2018
Tirsdag
27.03.2018
Onsdag
28.03.2018
Torsdag
29.03.2018
Fredag
30.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
BLU-1210-1 Samling forelesning
J.O. Johansen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
LRU-1550-2 SeminarB for Norsk, Samf, Engelsk (fag2)
Seminar gruppe B: NOR/ENG/SAMF
M. Wiik
 
09:00      
10:00      
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
J.O. Johansen
M.L. Sundelin
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
LRU-1550-2 SeminarA for KRØ, Matematikk, Naturf (fag2)
Seminar gruppe A: MAT/NAT/KRØ
M. Wiik
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1102-1 Undervisning
L-M. Lauritzen
M. Wiik
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
J.O. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
15:00        
16:00