Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Rachel Elise Jakhelln - Professor

Rachel Elise Jakhelln

Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
Fagvis undervisning (+F.321 og F.322)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
R.E. Jakhelln
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LRU-3550-1 Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
R.E. Jakhelln
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
R.E. Jakhelln
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
R.E. Jakhelln
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LRU-3550-1 Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
R.E. Jakhelln
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
R.E. Jakhelln
     
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-16:00
14:00-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
LRU-3272-2 Praksis
Praksisforberedende møte - oppmøte E.204
R.E. Jakhelln
J.F. Skogdal
A.R. Steele
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 4.år 5-10 trinn
K.H. Danielsen
G. Heim
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
H.M. Sollid
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00 MV.110 E.103
BOOKING- Booking SIL034
NAFOL-seminar
B-O. Andreassen
R.E. Jakhelln
T. Lund
T.A. Olsen
S. Skrøvset
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 F.103-AUD
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
Mastersamling - alle fag
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
Fagvis undervisning (+F.321 og F.322)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
R.E. Jakhelln
15:00
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LRU-2001-2 5-10 trinn (gruppe B)
R.E. Jakhelln
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2001-2 Forelesning
R.E. Jakhelln
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
Fagvis undervisning (+F.321 og F.322)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
H. Sollid
Y. Sørensen
A. Unhjem
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-3550-1 Ekskursjon
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-3550-1 Ekskursjon
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-3550-1 Ekskursjon
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3550-1 Ekskursjon
Etterarbeid ekskursjon
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Ekskursjon
Etterarbeid ekskursjon
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 K.113
LRU-2001-2 Dialogseminar 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
A. Birkeland
J. Höper
R.E. Jakhelln
R. Johansen
I.M. Kielland
L.H. Kristiansen
A.R. Steele
   
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-3550-1 Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
R.E. Jakhelln
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 J.U07
MV.110 K.114
LRU-3901-1 Felles undervisning Tromsø
Fagvis undervisning (+F.321 og F.322)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
K. Killie
T. Leming
Å. Slettbakk
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.205
LRU-2670-2 Praksis 2. semester felles
Praksismøte
S-E. Andreassen
A. Birkeland
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
R.E. Jakhelln
 
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
R.E. Jakhelln
 
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-3550-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
R.E. Jakhelln
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
R.E. Jakhelln
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Forelesning
R.E. Jakhelln
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
07.05.2018
Tirsdag
08.05.2018
Onsdag
09.05.2018
Torsdag
10.05.2018
Fredag
11.05.2018
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-2 Formidlingsdag
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 22
Uke
22
Mandag
28.05.2018
Tirsdag
29.05.2018
Onsdag
30.05.2018
Torsdag
31.05.2018
Fredag
01.06.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Masterkonferanse GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
T.E. Holmbukt
L. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
K. Killie
T. Leming
S.I. Nordkild
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Masterkonferanse GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
T.E. Holmbukt
L. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
K. Killie
T. Leming
S.I. Nordkild
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00