Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Rachel Elise Jakhelln - Professor

Rachel Elise Jakhelln

Uke 2
Mandag
08:15-10:00 - 08.01.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
12:15-14:00 - 08.01.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Lærer:
R.E. Jakhelln
14:15-16:00 - 08.01.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
08:15-10:00 - 15.01.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
10:15-12:00 - 16.01.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Lærer:
R.E. Jakhelln
12:15-14:00 - 16.01.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Lærer:
R.E. Jakhelln
Onsdag
08:15-10:00 - 17.01.2018
Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Lærer:
R.E. Jakhelln
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
08:15-10:00 - 22.01.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
12:15-14:00 - 22.01.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
12:15-14:00 - 23.01.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Lærer:
R.E. Jakhelln
14:00-16:00 - 23.01.2018
Praksis
Praksisforberedende møte - oppmøte E.204
Onsdag
08:15-10:00 - 24.01.2018
Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Lærer:
R.E. Jakhelln
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
08:15-10:00 - 29.01.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
14:15-16:00 - 30.01.2018
Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
Lærer:
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 01.02.2018
Booking SIL034
Teammøte 4.år 5-10 trinn
Rom:
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 06.02.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Lærer:
R.E. Jakhelln
Onsdag
09:00-16:00 - 07.02.2018
Booking SIL034
NAFOL-seminar
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 27.02.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
Onsdag
08:15-10:00 - 28.02.2018
5-10 trinn (gruppe B)
Lærer:
R.E. Jakhelln
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 07.03.2018
Ekskursjon
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 08.03.2018
Ekskursjon
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 09.03.2018
Ekskursjon
Rom:
Uke 11
Mandag
08:15-12:00 - 12.03.2018
Ekskursjon
Etterarbeid ekskursjon
14:15-16:00 - 12.03.2018
Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:00-16:00 - 15.03.2018
Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Fredag
08:15-12:00 - 16.03.2018
Ekskursjon
Etterarbeid ekskursjon
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 22.03.2018
Praksis 2. semester felles
Praksismøte
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.04.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 05.04.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Lærer:
R.E. Jakhelln
12:15-14:00 - 05.04.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
Lærer:
R.E. Jakhelln
Fredag
14:15-16:00 - 06.04.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Lærer:
R.E. Jakhelln
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 13.04.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
Lærer:
R.E. Jakhelln
Uke 16
Mandag
08:15-10:00 - 16.04.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 18.04.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
14:15-16:00 - 18.04.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
08:15-10:00 - 23.04.2018
Forelesning
Lærer:
R.E. Jakhelln
Tirsdag
12:15-14:00 - 24.04.2018
Gruppe A: Masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
Onsdag
12:15-14:00 - 25.04.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-16:00 - 09.05.2018
Formidlingsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag