Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis

Rolf Inge Larsen

Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.01.2018
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Fredag
12.01.2018
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
17.01.2018
10:15-12:00 SVHUM C1002
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.01.2018
13:00-15:00 PFF-3000-1 Historiedidaktikk
Oppmøte i sentrum.
R.I. Larsen
Torsdag
25.01.2018
12:15-14:00 TEO-H1 1.417
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.01.2018
08:15-10:00 TEO-H1 1.221
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Onsdag
31.01.2018
10:15-12:00 TEO-H1 1.225
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Fredag
02.02.2018
12:15-14:00 TEO-H4 4.254
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgruppe 3. Rom uten prosjektør
R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.02.2018
10:15-16:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
10 prosjektgrupper
B-O. Andreassen
H.V. Busch
E.M. Furu
W. Gjerde
T.B. Jensen
H-G. Køller
R.I. Larsen
Tirsdag
06.02.2018
08:15-14:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
10 prosjektgrupper
H.V. Busch
E.M. Furu
W. Gjerde
T.B. Jensen
H-G. Køller
R.I. Larsen
Onsdag
07.02.2018
08:15-10:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
10 prosjektgrupper
H.V. Busch
E.M. Furu
W. Gjerde
T.B. Jensen
H-G. Køller
R.I. Larsen
Torsdag
08.02.2018
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-1016-1 Praksisseminar B-O. Andreassen
H.V. Busch
A.B. Fyhn
W. Gjerde
T.B. Jensen
S. Karlsen
H-G. Køller
R.I. Larsen
A. Strandbu
G.W. Vedeler
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
15.02.2018
10:15-12:00 SVHUM C1002
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
12:15-14:00 TEO-H4 4.404
PFF-3000-1 Basisgruppe 3 R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
14.03.2018
14:15-16:00 TEO-H1 1.325
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Torsdag
15.03.2018
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
02.05.2018
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
PFF-3000-1 Historiedidaktikk
Samtale om praksis
R.I. Larsen
12:15-14:00 TEO-H1 1.417
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Fredag
04.05.2018
08:15-12:00 SVHUM C1002
PFF-3000-1 Historiedidaktikk
Veiledning i faggruppe
R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.05.2018
12:15-14:00 TEO-H1 1.425
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen
Timeplan for Rolf Inge Larsen - Førsteamanuensis i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.05.2018
12:15-14:00 TEO-H1 1.258
PFF-3000-1 Historiedidaktikk R.I. Larsen