Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis

Siw Turid Killengreen

Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 K.114
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
   
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
   
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
       
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
BLU-1211-1 Felles seminar
V. Bergan
S.T. Killengreen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
10:00        
11:00        
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.304
LRU-3001-1 Naturfag 5-10 seminar
S.T. Killengreen
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 3-4.år 1-7 trinn
L. Hustad
J. Höper
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
M. Olufsen
L. Rønningsbakk
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Sæleset
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.308
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1211-1 Felles undervisning
S.T. Killengreen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
 
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
BLU-1211-1 Gruppe 1
S.T. Killengreen
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
BLU-1211-1 Gruppe 2
S.T. Killengreen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.304
LRU-3001-1 Naturfag 5-10 seminar
S.T. Killengreen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1211-1 Felles undervisning
V. Bergan
S.T. Killengreen
T. Unstad
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles seminar
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
 
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø - Ikke i Mellomveien
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2018
Tirsdag
13.02.2018
Onsdag
14.02.2018
Torsdag
15.02.2018
Fredag
16.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-1211-1 Felles seminar
P.E. Bartnæs
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1001-2 Gruppe 3
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1001-2 Gruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
   
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00
LRU-2242-1 Forelesning
S.T. Killengreen
10:00    
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1001-2 Gruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
 
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
H. Habbestad
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
M. Dardanou
H. Habbestad
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
M. Dardanou
H. Habbestad
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00
BLU-1001S-2 Seminar gruppe 1
Utendørs undervisning
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00
BLU-1001S-2 Seminar gruppe 2
Utendørs undervisning
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1001S-2 Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1001S-2 Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
     
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 K.112
MV.110 K.113
BLU-1211-1 Felles undervisning
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1211-1 Felles seminar
V. Bergan
S.T. Killengreen
C.H. Moen
   
11:00        
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
V. Bergan
S.T. Killengreen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1001-2 Felles forelesninger
Forelesning
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1001-2 Gruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.202
BLU-1001-2 Gruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:15
08:15-15:15
BLU-1211-1 Felles seminar
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.T. Killengreen
 
09:00  
10:00    
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1001-2 Gruppe 3
A. Bjørn-Bergstad
S.T. Killengreen
 
12:00      
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
LRU-3001-1 Naturfag 5-10 seminar
S.T. Killengreen
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Naturfag 5-10 seminar
S.T. Killengreen
   
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag LRU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Eriksen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
K.A. Heitmann
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.304
LRU-3001-1 Naturfag 5-10 seminar
S.T. Killengreen
     
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.304
LRU-3001-1 Naturfag 5-10 seminar
S.T. Killengreen
 
14:00      
15:00      
16:00