Timeplan 2018 Vår - lærer Svein-Erik Andreassen - Dosent
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 09.01.2018 |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 MV.110 E.203 MV.110 J.U07 MV.110 K.114 |
LRU-3901-1 | Felles undervisning Tromsø | S-E. Andreassen M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset I. Frenning T.E. Holmbukt P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln B-H. Johannessen I.M. Kielland K. Killie T. Leming Å. Slettbakk A.R. Steele Y. Sørensen A. Unhjem |
Onsdag 10.01.2018 |
12:15-15:00 | MV.110 E.202 MV.110 E.203 MV.110 J.U07 MV.110 K.114 |
LRU-3901-1 | Felles undervisning Tromsø Fagvis undervisning (+F.321 og F.322) |
S-E. Andreassen M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset I. Frenning T.E. Holmbukt P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln B-H. Johannessen I.M. Kielland K. Killie T. Leming Å. Slettbakk H. Sollid A.R. Steele Y. Sørensen A. Unhjem |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.01.2018 |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Forelesning Tromsø | S-E. Andreassen |
Onsdag 17.01.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3001-1 | 1-7 trinn: gruppe A | S-E. Andreassen |
Torsdag 18.01.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 3.år 5-10 trinn |
S-E. Andreassen A. Birkeland B. Haugseth J. Höper N.B. Johansen R. Johansen I.M. Kielland H.M. Sollid K-A. Sæther J. Ytreberg |
|
Fredag 19.01.2018 |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LRU-2001-2 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.02.2018 |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 MV.110 E.203 MV.110 J.U07 MV.110 K.114 |
LRU-3901-1 | Felles undervisning Tromsø Fagvis undervisning (+F.321 og F.322) |
S-E. Andreassen M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset I. Frenning T.E. Holmbukt P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln B-H. Johannessen I.M. Kielland K. Killie T. Leming Å. Slettbakk H. Sollid Y. Sørensen A. Unhjem |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 06.03.2018 |
10:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-2001-2 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Torsdag 08.03.2018 |
10:15-13:00 | MV.110 F.103-AUD |
LRU-1550-2 | SeminarA for KRØ, Matematikk, Naturf (fag2) Seminar gruppe A: MAT/NAT/KRØ |
S-E. Andreassen |
Fredag 09.03.2018 |
10:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-2001-2 | Forelesning | S-E. Andreassen |
12:15-15:00 | MV.110 E.203 |
LRU-1550-2 | SeminarB for Norsk, Samf, Engelsk (fag2) Seminar gruppe B: NOR/ENG/SAMF |
S-E. Andreassen |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.03.2018 |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 MV.110 E.203 MV.110 J.U07 MV.110 K.114 |
LRU-3901-1 | Felles undervisning Tromsø Fagvis undervisning (+F.321 og F.322) |
S-E. Andreassen M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal K.H. Danielsen O.G. Drageset I. Frenning T.E. Holmbukt P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln B-H. Johannessen I.M. Kielland K. Killie T. Leming Å. Slettbakk H. Sollid A.R. Steele Y. Sørensen A. Unhjem |
Torsdag 22.03.2018 |
14:15-15:45 | MV.110 E.205 |
LRU-2670-2 | Praksis 2. semester felles Praksismøte |
S-E. Andreassen A. Birkeland B. Grønvik J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln B-H. Johannessen Å. Karlshaugen |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.04.2018 |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 MV.110 E.203 MV.110 J.U07 MV.110 K.114 |
LRU-3901-1 | Felles undervisning Tromsø Fagvis undervisning (+F.321 og F.322) |
S-E. Andreassen M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset I. Frenning T.E. Holmbukt P.Ø. Haavold B-H. Johannessen I.M. Kielland K. Killie T. Leming Å. Slettbakk H. Sollid A.R. Steele Y. Sørensen A. Unhjem |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.04.2018 |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Forelesning Tromsø | S-E. Andreassen |
Tirsdag 17.04.2018 |
08:15-11:00 | MV.110 C.104 |
LRU-3001-1 | Seminargruppe B 5-10 trinn: Norsk, Engelsk Seminargruppe B: 5-10 |
S-E. Andreassen |
11:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LRU-3001-1 | Seminargruppe C 5-10 trinn: Matem, Naturf, Samf Seminargruppe C |
S-E. Andreassen |
|
Onsdag 18.04.2018 |
12:15-15:00 | MV.110 C.104 |
LRU-3001-1 | Seminargruppe A 1-7 trinn | S-E. Andreassen |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 09.05.2018 |
10:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-2001-2 | Formidlingsdag | S-E. Andreassen O.J. Hembre R.E. Jakhelln A.R. Steele |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 25.05.2018 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Forelesning Tromsø | S-E. Andreassen O.J. Hembre Y. Sørensen S. Thorvaldsen |
NB:
Semester 2018 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 4, 7, 8, 13, 14, 17, 20, 23, 24, 25