Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Vår - lærer Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis

Werner Siegfried Bigell

Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2018
Tirsdag
09.01.2018
Onsdag
10.01.2018
Torsdag
11.01.2018
Fredag
12.01.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ALTA_BT2 2123
LER-1150F-2 Forelesning uke 2
W. Bigell
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ALTA_BT2 2090
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT2 2090
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2018
Tirsdag
30.01.2018
Onsdag
31.01.2018
Torsdag
01.02.2018
Fredag
02.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP

 Opptak+live
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ALTA_BT1 2045
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LER-1150F-2 Forelesning uke 9
W. Bigell
09:00      
10:00      
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT1 2045
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalseminar ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
19.03.2018
Tirsdag
20.03.2018
Onsdag
21.03.2018
Torsdag
22.03.2018
Fredag
23.03.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ALTA_BT2 2123
LER-1150F-2 Forelesning uke 12
W. Bigell
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ALTA_BT2 2090
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT2 2090
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ALTA_BT2 2123
LER-1150F-2 Forelesning uke 15
W. Bigell
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
16.04.2018
Tirsdag
17.04.2018
Onsdag
18.04.2018
Torsdag
19.04.2018
Fredag
20.04.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ALTA_BT3 A103-AUD
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT2 2107
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ALTA_BT2 2123
LER-1150F-2 Forelesning uke 17
W. Bigell
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 20
Uke
20
Mandag
14.05.2018
Tirsdag
15.05.2018
Onsdag
16.05.2018
Torsdag
17.05.2018
Fredag
18.05.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ALTA_BT2 2090
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT2 2090
LRU-2150F-2 Samlinger
W. Bigell
S. Holander
M. Son
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Werner Siegfried Bigell - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
28.05.2018
Tirsdag
29.05.2018
Onsdag
30.05.2018
Torsdag
31.05.2018
Fredag
01.06.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ALTA_BT1 2045
ALTA_BT1 2053B
LRU-2150F-2 Samlinger
Muntlig eksamen
W. Bigell
S. Holander
M. Son
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00