Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor

Andreas Halvorsen Lødemel

Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.08.2019
11:30-12:30 LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Kafédialog 1.år 1-7 trinn - gymsal
K.E.W. Bjørndal
G. Kalseth
A.H. Lødemel
H.C. Ryel
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
M. Volden
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
23.08.2019
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.08.2019
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Tirsdag
27.08.2019
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1103-1 Forelesning A.H. Lødemel
K-A. Sæther
Onsdag
28.08.2019
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Fredag
30.08.2019
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.09.2019
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Tirsdag
03.09.2019
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Onsdag
04.09.2019
12:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Fredag
06.09.2019
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.09.2019
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Tirsdag
10.09.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1103-1 Forelesning A.H. Lødemel
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
11.09.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
K-A. Sæther
Torsdag
12.09.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
K-A. Sæther
Fredag
13.09.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2019
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Hamsunkonferanse
A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Tirsdag
17.09.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Hamsunkonferanse
A.H. Lødemel
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
LER-1601-1 1.år 1-7
Praksisforberedende møte
S-E. Andreassen
M. Johnsen
G. Kalseth
A.H. Lødemel
H.C. Ryel
M. Volden
V. Øie
Onsdag
18.09.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Hamsunkonferanse
A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Torsdag
19.09.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Hamsunkonferanse
A.H. Lødemel
Fredag
20.09.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Hamsunkonferanse
A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.09.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1103-1 Forelesning A.H. Lødemel
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
A. Unhjem
Tirsdag
24.09.2019
10:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1103-1 Forelesning A.H. Lødemel
Onsdag
25.09.2019
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
10:15-12:00 LRU-2100-1 Forelesning M. Bartnæs
A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Torsdag
26.09.2019
10:15-14:00 MV.110 E.307
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.105-AUD
LER-2600-1 1-7 3.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.09.2019
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1103-1 Forelesning A.H. Lødemel
Tirsdag
01.10.2019
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
LRU-3272-1 1-7 4.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Onsdag
02.10.2019
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Torsdag
03.10.2019
12:15-16:00 MV.110 E.307
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.10.2019
08:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1652-1 5-10 2.år
Praksisforberedende møte
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
Onsdag
09.10.2019
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
Fredag
11.10.2019
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.10.2019
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
A.H. Lødemel
Y. Sørensen
M. Volden
13:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Tirsdag
15.10.2019
08:15-12:00 MV.110 E.304
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
14:30-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1651-1 5-10 1.år
Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
O.K. Straum
Y. Sørensen
Onsdag
16.10.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
K-A. Sæther
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
A.H. Lødemel
Y. Sørensen
M. Volden
Torsdag
17.10.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
K-A. Sæther
Fredag
18.10.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
K-A. Sæther
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.10.2019
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1103-1 Forelesning A.H. Lødemel
Tirsdag
22.10.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 1.år
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
A.H. Lødemel
H.M. Sollid
M. Volden
J. Ytreberg
Onsdag
23.10.2019
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.10.2019
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Tirsdag
29.10.2019
12:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Onsdag
30.10.2019
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.11.2019
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Tirsdag
05.11.2019
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.11.2019
08:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1101-1 Forelesning A.H. Lødemel
Onsdag
13.11.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
Torsdag
14.11.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
Fredag
15.11.2019
08:00-16:00 VID-6096-1 Samling Finnsnes A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.11.2019
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1101-1 Forelesning A.H. Lødemel
Onsdag
20.11.2019
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Torsdag
21.11.2019
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Gruppe A: ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.11.2019
08:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-2100-1 Forelesning A.H. Lødemel
Tirsdag
26.11.2019
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe A A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1103-1 Seminargruppe B A.H. Lødemel
Onsdag
27.11.2019
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1101-1 Forelesning A.H. Lødemel