Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor

Andreas Halvorsen Lødemel

Uke 33
Mandag
Tirsdag
11:30-12:30 - 13.08.2019
Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Kafédialog 1.år 1-7 trinn - gymsal
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 23.08.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Uke 35
Mandag
08:15-10:00 - 26.08.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
08:15-10:00 - 27.08.2019
Forelesning
Onsdag
08:15-10:00 - 28.08.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
14:15-16:00 - 28.08.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 30.08.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Uke 36
Mandag
08:15-10:00 - 02.09.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.09.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 03.09.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
12:15-16:00 - 04.09.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 06.09.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
14:15-16:00 - 06.09.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
Uke 37
Mandag
08:15-10:00 - 09.09.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
10:15-12:00 - 10.09.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-16:00 - 10.09.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:00-16:00 - 11.09.2019
Samling Finnsnes
Rom:
Torsdag
08:00-16:00 - 12.09.2019
Samling Finnsnes
Rom:
Fredag
08:00-16:00 - 13.09.2019
Samling Finnsnes
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
Uke 38
Mandag
08:15-10:00 - 16.09.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
08:15-16:00 - 16.09.2019
Booking SIL034
Hamsunkonferanse
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
10:15-12:00 - 16.09.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
08:15-16:00 - 17.09.2019
Booking SIL034
Hamsunkonferanse
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
14:15-15:45 - 17.09.2019
1.år 1-7
Praksisforberedende møte
Onsdag
08:15-16:00 - 18.09.2019
Booking SIL034
Hamsunkonferanse
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
10:15-12:00 - 18.09.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 18.09.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
08:15-16:00 - 19.09.2019
Booking SIL034
Hamsunkonferanse
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 20.09.2019
Booking SIL034
Hamsunkonferanse
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
Uke 39
Mandag
10:15-12:00 - 23.09.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-16:00 - 23.09.2019
Forelesning
Tirsdag
10:15-14:00 - 24.09.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
14:15-16:00 - 24.09.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:15-10:00 - 25.09.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 25.09.2019
Forelesning
Rom:
12:15-14:00 - 25.09.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
10:15-14:00 - 26.09.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Fredag
Uke 40
Mandag
12:15-14:00 - 30.09.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 02.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
12:15-16:00 - 03.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Fredag
Uke 41
Mandag
08:15-12:00 - 07.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 09.10.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 09.10.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 11.10.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 11.10.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
Uke 42
Mandag
13:15-16:00 - 14.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
08:15-12:00 - 15.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:00-16:00 - 16.10.2019
Samling Finnsnes
Rom:
Torsdag
08:00-16:00 - 17.10.2019
Samling Finnsnes
Rom:
Fredag
08:00-16:00 - 18.10.2019
Samling Finnsnes
Rom:
Uke 43
Mandag
10:15-12:00 - 21.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
14:15-15:45 - 22.10.2019
Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 1.år
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 23.10.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
14:15-16:00 - 23.10.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
12:15-16:00 - 28.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
12:15-16:00 - 29.10.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
10:15-12:00 - 30.10.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
14:15-16:00 - 30.10.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
12:15-16:00 - 04.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
12:15-16:00 - 05.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 12.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:00-16:00 - 13.11.2019
Samling Finnsnes
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
Torsdag
08:00-16:00 - 14.11.2019
Samling Finnsnes
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
Fredag
08:00-16:00 - 15.11.2019
Samling Finnsnes
Lærer:
A.H. Lødemel
Rom:
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 19.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:15-12:00 - 20.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
08:15-10:00 - 21.11.2019
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 21.11.2019
Gruppe A: ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
Fredag
Uke 48
Mandag
08:15-12:00 - 25.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
08:15-10:00 - 26.11.2019
Seminargruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 26.11.2019
Seminargruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:15-10:00 - 27.11.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag