Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor

Andy Børge Sortland

Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 31
Uke
31
Mandag
29.07.2019
Tirsdag
30.07.2019
Onsdag
31.07.2019
Torsdag
01.08.2019
Fredag
02.08.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Lectures
FOR: Lecture
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
     
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-16:00
11:00-16:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Field excursion
EKSKUR: Excursion
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-16:00
11:00-16:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Field excursion
EKSKUR: Excursion
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-16:00
11:00-16:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Field excursion
EKSKUR: Excursion
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-20:00
12:00-20:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Lectures
FOR: Lecture
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00        
17:00
Aktiviteter i tidsrommet 17:00-18:00
17:00-18:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Lectures
FOR: Lecture
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
     
18:00        
19:00
Aktiviteter i tidsrommet 19:00-20:00
19:00-20:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Laboratory
LAB: Lab
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
Aktiviteter i tidsrommet 19:00-20:00
19:00-20:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Laboratory
LAB: Lab
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
Aktiviteter i tidsrommet 19:00-20:00
19:00-20:00 SKFELT SKFELT
BIO-3024-1 Laboratory
LAB: Lab
G. Gusarova
J. Kjærandsen
A.B. Sortland
E. Stur
 
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
V. Bergan
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Felles tur
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1015-1 Forelesning
L. Frantzen
A.B. Sortland
 
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:15
09:15-13:15
BLU-1005-1 Forelesning
Felles tur
V. Bergan
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
A.B. Sortland
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1015-1 Gruppe 2
A.B. Sortland
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1015-1 Gruppe 1
A.B. Sortland
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1015-1 Forelesning
A.B. Sortland
 
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Feltkurs kull 2018
J. Höper
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Feltkurs kull 2018
J. Höper
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Feltkurs kull 2018
J. Höper
A.B. Sortland
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Praktiske forberedelser feltkurs og naturtype tidevannssone
A.B. Sortland
10:00  
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Etterarbeid feltkurs og innføring økosystem skog

Les kapitlet 5 om skog i Oppdag Naturen.

J. Höper
A.B. Sortland
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Feltkurs
J. Höper
A.B. Sortland
10:15-16:00 MV.110 E.304
VID-6062-1 Samlinger
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Feltkurs
J. Höper
A.B. Sortland
08:15-16:00 MV.110 E.304
MV.110 E.308
VID-6062-1 Samlinger
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Feltkurs
J. Höper
A.B. Sortland
08:15-15:00 MV.110 E.304
MV.110 E.308
VID-6062-1 Samlinger
A.B. Sortland
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Etterarbeid feltkurs og innføring økosystem skog

Les kapitlet om skog i Oppdag Naturen

J. Höper
A.B. Sortland
10:00  
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
A.B. Sortland
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter
A.B. Sortland
10:00    
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
A.B. Sortland
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte fagkoordinatorer GLU
M. Bartnæs
H.R. Folkenborg
I. Frenning
K. Killie
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-19:00
08:00-19:00
LER-1304-1 Forelesning
Steindalsbreen og økosystem skog
Felles - ekskursjon

Les s. 101-112 om landformene i geologiboka og ta med guiden, turutstyr og matpakke.

Bussen går foren Hovedinngangen på Mellomveien kl 08:00, selve ekskursjon varer fra ca. 10-17, og vi forventer å være tilbake ca. kl 19.

J. Höper
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Etterarbeid ekskursjon Steindalsbreen
J. Höper
A.B. Sortland
10:15-13:00
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter - Felt
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter
A.B. Sortland
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-13:00
10:00-13:00
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter - Felt
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
A.B. Sortland
11:00
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Etterarbeid ekskursjon Steindalsbreen
J. Höper
A.B. Sortland
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00    
16:00        
17:00        
18:00        
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.105-AUD
LER-2600-1 1-7 3.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
A.B. Sortland
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Didaktikk
A.B. Sortland
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Didaktikk
A.B. Sortland
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
BLU-1005-1 Seminargruppe 3
Gruppe 3
A.B. Sortland
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
BLU-1005-1 Seminargruppe 3
Gruppe 3
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
BLU-1005-1 Seminargruppe 1
Gruppe 1
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
BLU-1005-1 Seminargruppe 2
Gruppe 2
A.B. Sortland
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Didaktikk
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
A.B. Sortland
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
LRU-3272-1 1-7 4.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
BLU-1005-1 Seminargruppe 2
Gruppe 2
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
BLU-1005-1 Seminargruppe 1
Gruppe 1
A.B. Sortland
15:00  
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.307
VID-6062-1 Samlinger
R.T. Karstad
M. Olufsen
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
08:15-15:00 MV.110 E.304
MV.110 E.308
VID-6062-1 Samlinger
I. Ripman
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6062-1 Samlinger
R.T. Karstad
M. Olufsen
A.B. Sortland
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.304
VID-6062-1 Samlinger
I. Ripman
A.B. Sortland
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1015-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav
K.H. Danielsen
A.B. Sortland
T. Unstad
 
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1015-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav
K.H. Danielsen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
M. Liset
A.B. Sortland
T. Unstad
R.M. Walberg
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte fagkoordinatorer GLU
M. Bartnæs
H.R. Folkenborg
I. Frenning
K. Killie
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A. Unhjem
J. Ytreberg
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.304
MV.110 E.308
VID-6062-1 Samlinger
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.304
MV.110 E.308
VID-6062-1 Samlinger
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.304
VID-6062-1 Samlinger
A.B. Sortland
 
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2019
Tirsdag
03.12.2019
Onsdag
04.12.2019
Torsdag
05.12.2019
Fredag
06.12.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.304
VID-6062-1 Samlinger
Eksamen
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
VID-6062-1 Samlinger
Eksamen
A.B. Sortland
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00        
14:00        
15:00        
16:00