Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor

Andy Børge Sortland

Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
V. Bergan
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Felles tur
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1015-1 Forelesning
L. Frantzen
A.B. Sortland
 
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00