Timeplan 2019 Høst - lærer Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 27.08.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.103 |
LER-1254-1 | Gruppe B: Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
Torsdag 29.08.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.204-AUD |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
Fredag 30.08.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LER-1254-1 | Gruppe A: Alle KRØ, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 12.09.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Møte emneansvarlige GLU |
M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal K.H. Danielsen O.G. Drageset H.R. Folkenborg I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt J. Höper M. Haavelsrud P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen T. Leming G.E. Mathisen H.E. Moe M. Olufsen J. Oskarsson J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum Y. Sørensen A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 24.09.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
14:15-15:45 | MV.110 E.103 MV.110 E.203 MV.110 E.205 MV.110 F.103-AUD |
LER-1602-1 | 1-7 2.år Praksisforberedende møte |
L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth S.T. Killengreen K-A. Sæther |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2019 |
10:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
Onsdag 02.10.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
14:15-16:00 | MV.110 C.104 MV.110 K.112 MV.110 K.113 MV.110 K.114 |
LER-1051-1 | Forelesning | L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen K-A. Sæther |
|
Torsdag 03.10.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-1254-1 | Gruppe B: Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 2.år |
L. Husjord L. Hustad-Hoel I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe H.M. Sollid A. Unhjem J. Ytreberg |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen A.H. Lødemel Y. Sørensen M. Volden |
Tirsdag 15.10.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen L. Hjemgård Johansen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen H. Sollid |
Onsdag 16.10.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen L. Hjemgård Johansen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen H. Sollid |
14:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen A.H. Lødemel Y. Sørensen M. Volden |
|
Torsdag 17.10.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 MV.110 E.202 MV.110 E.203 MV.110 E.205 MV.110 E.307 Klikk for å vise/skjule alle |
LER-1052-1 | Seminar | O.G. Drageset T.F. Eidissen L. Hjemgård Johansen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen H. Sollid |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.10.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 22.10.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-1254-1 | Gruppe B: Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
Onsdag 23.10.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LER-1254-1 | Gruppe A: Alle KRØ, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
Torsdag 24.10.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 5-10 1.år |
O.G. Drageset I. Frenning B. Haugseth L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper K. Isaksen B-H. Johannessen N.B. Johansen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen H.E. Moe H.M. Sollid H. Sollid O.K. Straum Y. Sørensen J. Ytreberg |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.11.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 05.11.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
LER-1051-1 | Seminar A | I.K. Jakobsen B-H. Johannessen K-A. Sæther A. Unhjem |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 3.år |
L. Husjord L. Hustad-Hoel I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen I.M. Kielland S.T. Killengreen H.E. Moe M. Olufsen G.O. Pettersen H.M. Sollid M. Son A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie |
||
Onsdag 06.11.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LER-1051-1 | Seminar A | I.K. Jakobsen B-H. Johannessen K-A. Sæther A. Unhjem |
12:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
|
Torsdag 07.11.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-1051-1 | Seminar A | I.K. Jakobsen B-H. Johannessen K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 20.11.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.103 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
Torsdag 21.11.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 4.år |
L. Husjord L. Hustad-Hoel I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe L. Rønningsbakk H.M. Sollid J. Ytreberg |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.11.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
12:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
|
Tirsdag 26.11.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-1254-1 | Gruppe B: Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
Onsdag 27.11.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LER-1254-1 | Gruppe A: Alle KRØ, Noen KRLE/MUS | B-H. Johannessen |
Torsdag 28.11.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.103 |
LER-1253-1 | Forelesning | B-H. Johannessen |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.12.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.204-AUD |
LER-1253-1 | Forelesning Eksamensseminar |
B-H. Johannessen |