Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer

Cathrine Jacobsen Skjernes

Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
C. Skjernes
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Workshops
B. Haugseth
C. Skjernes
L. Wilhelmsen
     
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LER-2152-1 Forelesning
C. Skjernes
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
C. Skjernes
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe A
UNDERV: Undervisning gr. A
C. Skjernes
   
10:00      
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Undervisning gr. A
C. Skjernes
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
C. Skjernes
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
C. Skjernes
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.205
VID-6203-1 Samlinger
Introduksjon
M. Dardanou
B. Haugseth
C. Skjernes
M.L. Sundelin
     
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
C. Skjernes
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1001-1 Gruppe A: ENG/SAMF
C. Skjernes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1001-1 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
C. Skjernes
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
C. Skjernes
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Undervisning gr. A
C. Skjernes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe A
UNDERV: Undervisning gr. A
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
C. Skjernes
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1003-1 Klasse B: NOR+(SAMF+KRØ)
C. Skjernes
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1003-1 Klasse C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
C. Skjernes
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe A
Undervisning gr. A
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
C. Skjernes
09:00  
10:00  
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
VID-6203-1 Samlinger
C. Skjernes
M.L. Sundelin
     
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.202
MV.110 E.205
MV.110 K.112
LER-1000-1 Seminargruppe A
UNDERV: Mikroundervisning gr. A - Ny tid
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
C. Skjernes
Y. Sørensen
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.201
VID-6203-1 Samlinger
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.202
MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
UNDERV: Mikroundervisning gr. B - Ny tid
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
C. Skjernes
Y. Sørensen
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
VID-6203-1 Samlinger
C. Skjernes
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.103
LER-1002-1 Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Undervisning gr. A
C. Skjernes
       
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-1 Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Arbeidskrav gr. A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
C. Skjernes
Y. Sørensen
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-1 Klasse B: SAMF, ENG og NOR
UNDERV: Arbeidskrav gr. B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
C. Skjernes
Y. Sørensen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-1 Klasse C: MAT, SAMF og ENG
UNDERV: Arbeidskrav gr. C
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
C. Skjernes
Y. Sørensen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
VID-6203-1 Samlinger
M. Dardanou
C. Skjernes
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
C. Skjernes
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 J.U07
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 J.U07
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
12:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 J.U07
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
MV.110 J.U07
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
 
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Cathrine Jacobsen Skjernes - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
LER-1001-1 Gruppe A: ENG/SAMF
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1001-1 Felles undervisning
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1001-1 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00