Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.08.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Tirsdag
13.08.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
13:00-14:00 LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Kafédialog 1.år 5-10 trinn - gymsal
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
K.D. Opstad
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
Onsdag
14.08.2019
12:30-14:45 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner
I. Frenning
J. Höper
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.08.2019
11:30-14:30 LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Bli kjent-tur i klassene
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.08.2019
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1204-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Tirsdag
27.08.2019
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1204-1 Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
Torsdag
29.08.2019
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.09.2019
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1204-1 Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
Tirsdag
03.09.2019
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1204-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Onsdag
04.09.2019
08:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS T.F. Eidissen
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.09.2019
10:00-16:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Tirsdag
10.09.2019
08:15-16:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Onsdag
11.09.2019
08:15-15:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Torsdag
12.09.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2019
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1204-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Tirsdag
17.09.2019
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1204-1 Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
Onsdag
18.09.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2202-1 Forelesning
Geometri 1
F.S. Larsen
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1204-1 Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
Torsdag
19.09.2019
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2202-1 Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2202-1 Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
25.09.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2202-1 Forelesning
Geometri 2
F.S. Larsen
Torsdag
26.09.2019
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-2202-1 Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2202-1 Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
02.10.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2202-1 Forelesning
Vektorer 1
F.S. Larsen
Torsdag
03.10.2019
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2202-1 Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2202-1 Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.10.2019
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-1 Forelesning
Bevis 2
F.S. Larsen
14:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1652-1 5-10 2.år
Praksisforberedende møte
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
Onsdag
09.10.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
10.10.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
11.10.2019
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-2202-1 Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2202-1 Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.10.2019
10:00-16:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Tirsdag
15.10.2019
08:15-16:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Onsdag
16.10.2019
08:15-15:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.10.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 1.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.10.2019
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1204-1 Felles undervisning F.S. Larsen
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
Onsdag
30.10.2019
08:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS T.F. Eidissen
F.S. Larsen
Torsdag
31.10.2019
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.11.2019
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-1 Forelesning
Tall 2
F.S. Larsen
Torsdag
07.11.2019
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2202-1 Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2202-1 Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.11.2019
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2202-1 Forelesning
Funksjoner 2
F.S. Larsen
Torsdag
14.11.2019
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
15.11.2019
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-2202-1 Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
F.S. Larsen
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2202-1 Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.11.2019
10:00-16:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Tirsdag
19.11.2019
08:15-16:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Onsdag
20.11.2019
08:15-15:00 TEO-H1 1.413
VID-6044-1 Samlinger F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.11.2019
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1204-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Onsdag
27.11.2019
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1204-1 Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS F.S. Larsen