Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:30-14:45 - 14.08.2019
Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
11:30-14:30 - 20.08.2019
Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Bli kjent-tur i klassene
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
08:15-12:00 - 26.08.2019
Felles undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
14:15-16:00 - 27.08.2019
Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 29.08.2019
Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
Fredag
Uke 36
Mandag
08:15-10:00 - 02.09.2019
Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 02.09.2019
Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 03.09.2019
Felles undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
08:15-12:00 - 04.09.2019
Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-16:00 - 04.09.2019
Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
10:00-16:00 - 09.09.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
08:15-16:00 - 10.09.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
08:15-15:00 - 11.09.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
12:15-16:00 - 16.09.2019
Felles undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
12:15-16:00 - 17.09.2019
Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
10:15-12:00 - 18.09.2019
Forelesning
Geometri 1
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-16:00 - 18.09.2019
Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
10:15-12:00 - 19.09.2019
Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 19.09.2019
Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
Lærer:
F.S. Larsen
Fredag
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 25.09.2019
Forelesning
Geometri 2
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
08:15-10:00 - 26.09.2019
Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 26.09.2019
Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
Lærer:
F.S. Larsen
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 02.10.2019
Forelesning
Vektorer 1
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
10:15-12:00 - 03.10.2019
Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 03.10.2019
Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
Lærer:
F.S. Larsen
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-14:00 - 07.10.2019
Forelesning
Bevis 2
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 11.10.2019
Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 11.10.2019
Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
Lærer:
F.S. Larsen
Uke 42
Mandag
10:00-16:00 - 14.10.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
08:15-16:00 - 15.10.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
08:15-15:00 - 16.10.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 29.10.2019
Felles undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
08:15-12:00 - 30.10.2019
Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-16:00 - 30.10.2019
Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
12:15-14:00 - 04.11.2019
Forelesning
Tall 2
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 07.11.2019
Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 07.11.2019
Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
Lærer:
F.S. Larsen
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 12.11.2019
Forelesning
Funksjoner 2
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 15.11.2019
Seminar A
Seminar A: MAT+NAT
Lærer:
F.S. Larsen
12:15-14:00 - 15.11.2019
Seminar B
Seminar B: MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
Lærer:
F.S. Larsen
Uke 47
Mandag
10:00-16:00 - 18.11.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Tirsdag
08:15-16:00 - 19.11.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
08:15-15:00 - 20.11.2019
Samlinger
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 26.11.2019
Felles undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Onsdag
12:15-14:00 - 27.11.2019
Gruppe A:Alle KRØ, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
14:15-16:00 - 27.11.2019
Gruppe B:Alle KUH/MH, Noen KRLE/MUS
Lærer:
F.S. Larsen
Torsdag
Fredag