Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Gunnar Elling Mathisen - Dosent

Gunnar Elling Mathisen

Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.114
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.114
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1352-1 Felles undervisning
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
LER-1352-1 Felles undervisning
friluftstur 2 dager
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
LER-1352-1 Felles undervisning
friluftstur 2 dager
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
09:00  
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-2352-1 Forelesning
I. Frenning
G.E. Mathisen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.114
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.114
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.301
LER-1351-1 Undervisning
Veiledning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.U05E
MV.110 J.101
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Gymsal
G.E. Mathisen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Gymsal
G.E. Mathisen
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1351-1 Undervisning
Ute
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1352-1 Felles undervisning
G.E. Mathisen
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Gymsal
G.E. Mathisen
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.113
LER-2352-1 Forelesning
I. Frenning
G.E. Mathisen
   
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Gymsal
G.E. Mathisen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1351-1 Undervisning
Ute
G.E. Mathisen
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.301
LER-1351-1 Undervisning
Veiledning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Gymsal
G.E. Mathisen
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Gymsal
G.E. Mathisen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1351-1 Undervisning
Ute
G.E. Mathisen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Veiledning
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1352-1 Felles undervisning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Veiledning
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
15:00      
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1351-1 Undervisning
Ute
G.E. Mathisen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.114
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
G.E. Mathisen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Gymsal
G.E. Mathisen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
G.E. Mathisen
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Gymsal
G.E. Mathisen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1352-1 Felles undervisning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1352-1 Felles undervisning
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 2.år
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.114
LER-2352-1 Forelesning
G.E. Mathisen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-2352-1 Forelesning
I. Frenning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1351-1 Undervisning
G.E. Mathisen
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:30
13:15-15:30 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-2352-1 Forelesning
I. Frenning
G.E. Mathisen
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Gymsal
G.E. Mathisen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe A: (Ikke SAMF)
Gymsal
G.E. Mathisen
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Gymsal
G.E. Mathisen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1352-1 Gruppe B: SAMF
Gymsal
G.E. Mathisen
 
15:00      
16:00