Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Harald Eivind Moe - Universitetslektor

Harald Eivind Moe

Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
13:00-14:00
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Kafédialog 1.år 5-10 trinn - gymsal
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
K.D. Opstad
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:30
09:15-11:30 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner
B. Grønvik
B-H. Johannessen
H.E. Moe
K.D. Opstad
K-A. Sæther
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 C.214
MV.110 J.101
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Workshops
H.E. Moe
H.C. Ryel
L. Wilhelmsen
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LRU-3672-1 Praksismøter
Praksisforberedende møte
K.H. Danielsen
G. Kalseth
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
K.D. Opstad
O.K. Straum
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
09:00
10:00
11:00
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte fagkoordinatorer GLU
M. Bartnæs
H.R. Folkenborg
I. Frenning
K. Killie
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A. Unhjem
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
   
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
 
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
15:00    
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.105-AUD
LER-2600-1 1-7 3.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1402-1 Forelesning
H.E. Moe
K.D. Opstad
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
LRU-3272-1 1-7 4.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 2.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1402-1 Forelesning
H.E. Moe
K.D. Opstad
09:00  
10:00  
11:00  
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1652-1 5-10 2.år
Praksisforberedende møte
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1651-1 5-10 1.år
Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
O.K. Straum
Y. Sørensen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1402-1 Forelesning
H.E. Moe
K.D. Opstad
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 1.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1402-1 Forelesning
H.E. Moe
K.D. Opstad
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte fagkoordinatorer GLU
M. Bartnæs
H.R. Folkenborg
I. Frenning
K. Killie
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A. Unhjem
J. Ytreberg
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar B
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar B
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1051-1 Seminar B
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 3.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
H.E. Moe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
08:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 4.år
K.H. Danielsen
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
E.M. Øvrebø
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1403-1 Forelesning
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
H.E. Moe
   
11:00    
12:00      
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 4.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
09:00    
10:00    
11:00    
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
LER-1402-1 Forelesning
H.E. Moe
K.D. Opstad
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2019
Tirsdag
03.12.2019
Onsdag
04.12.2019
Torsdag
05.12.2019
Fredag
06.12.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-1 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2019 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 50, 51, 52