Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Ingrid Jensvoll - Universitetslektor

Ingrid Jensvoll

Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning

Fokus på fugler. Vi kommer til å være en del ute.

I. Jensvoll
S.T. Killengreen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1303-1 Forelesning
Feltkurs Skibotn
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1303-1 Forelesning
Feltkurs Skibotn
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1303-1 Forelesning
Feltkurs Skibotn
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Praktiske oppgaver om bl.a. fotosyntese og osmose, hvor resultatene fra oppgavene skal presenteres i et arbeiskrav.

Forberedelse før timen: Les kapittel 3 i «Oppdag naturen» (spesielt side 52-59) og gjør vitenprogrammet om fotosyntese: https://www.viten.no/?fotosyntese_grunnleggende

I. Jensvoll
 
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1304-1 Forelesning
Innføring: «Cellen og livsprosessene» og en praktisk oppgave om DNA (proteinsyntese og mitose).

Forberedelse før timen: Les hele kapittel 3 i «Oppdag naturen» (spesielt side 60-75) og gjør Vitenprogrammet om DNA: https://www.viten.no/vitenprogram/vis.html?prgid=uuid%3A42241581-B892-15A9-626C-00000A2341CD&tid=1716751&grp=

I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Praktiske oppgaver om bl.a. fotosyntese og osmose, hvor resultatene fra oppgavene skal presenteres i et arbeiskrav.

Forberedelse før timen: Les kapittel 3 i «Oppdag naturen» (spesielt side 52-59) og gjør vitenprogrammet om fotosyntese: https://www.viten.no/?fotosyntese_grunnleggende

I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Praktiske oppgaver om dyreceller, planteceller og encellede organismer.

Forberedelse før timen: Les kapittel 3 i «Oppdag naturen» (spesielt side 39-51) og gjør vitenprogrammet om cellers oppbygning: https://www.viten.no/vitenprogram/vis.html?prgid=uuid%3A42241581-B892-15A9-626C-00000A2341CD&tid=1698291&grp=

I. Jensvoll
13:00
14:00  
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1304-1 Forelesning
Immunforsvaret

Forelesning medfødt og tilpasset immunforsvar, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 295-314

 

I. Jensvoll
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Immunforsvaret

Forts. forelesning medfødt og tilpasset immunforsvar, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 295-314

I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe B: Kull 2018
Immunforsvaret

Vaksiner, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 315-330

I. Jensvoll
   
10:00      
11:00      
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Praktiske oppgaver om dyreceller, planteceller og encellede organismer.

Forberedelse før timen: Les kapittel 3 i «Oppdag naturen» (spesielt side 39-51) og gjør vitenprogrammet om cellers oppbygning: https://www.viten.no/vitenprogram/vis.html?prgid=uuid%3A42241581-B892-15A9-626C-00000A2341CD&tid=1698291&grp=

I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Immunforsvaret

Forts. forelesning medfødt og tilpasset immunforsvar, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 295-314

I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1304-1 Gruppe A: Kull 2019
Immunforsvaret

Vaksiner, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 315-330

I. Jensvoll
   
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Praktiske oppgaver om dyreceller, planteceller og encellede organismer.
Gruppe A: 2.års studenter

Forberedelse før timen: Les kapittel 3 i «Oppdag naturen» og gjør vitenprogrammet om cellers oppbygning: https://www.viten.no/vitenprogram/vis.html?prgid=uuid%3A42241581-B892-15A9-626C-00000A2341CD&tid=1698291&grp (Lenker til en ekstern side.)=

I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Immunforsvaret
Gruppe B: 3-4.års studenter

Forelesning medfødt og tilpasset immunforsvar, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 295-314

I. Jensvoll
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning
Selvstudium Celle

Denne forelesningen blir ikke gjennomført, men dere kan bruke rommet til selvstudium.

I. Jensvoll
   
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Praktiske oppgaver om fotosyntese, spiring og osmose, hvor resultatene fra oppgavene skal presenteres i et arbeiskrav.
Gruppe A: 2.års studenter
I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Praktiske oppgaver om dyreceller, planteceller og encellede organismer.
Gruppe B: 3-4.års studenter

Forberedelse før timen: Les kapittel 3 i «Oppdag naturen» og gjør vitenprogrammet om cellers oppbygning: https://www.viten.no/vitenprogram/vis.html?prgid=uuid%3A42241581-B892-15A9-626C-00000A2341CD&tid=1698291&grp (Lenker til en ekstern side.)=

I. Jensvoll
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.304
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Immunforsvaret
Gruppe A: 2.års studenter

Forelesning medfødt og tilpasset immunforsvar, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 295-314

I. Jensvoll
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Praktiske oppgaver om fotosyntese, spiring og osmose, hvor resultatene fra oppgavene skal presenteres i et arbeiskrav.
Gruppe B: 3-4.års studenter
I. Jensvoll
 
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Immunforsvaret
Gruppe A: 2.års studenter

Vaksiner, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 315-330

I. Jensvoll
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Immunforsvaret
Gruppe B: 3-4.års studenter

Vaksiner, og noen praktiske oppgaver

Forberedelse før timen: les "Menneskets immumforsvar" i Bios1 side 315-330

I. Jensvoll
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00