Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1151-1 Undervisning
H. Brox
I.K. Jakobsen
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1152-1 Forelesning
Undervisning
I.K. Jakobsen
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1152-1 Forelesning
FOR: Undervisning
I.K. Jakobsen
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1152-1 Forelesning
Undervisning
I.K. Jakobsen
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1152-1 Forelesning
Undervisning
I.K. Jakobsen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1602-1 1-7 2.år
Praksisforberedende møte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
       
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
   
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 K.112
MV.110 K.113
MV.110 K.114
LER-1051-1 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 2.år
L. Husjord
L. Hustad
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1051-1 Seminar A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1652-1 5-10 2.år
Praksisforberedende møte
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1651-1 5-10 1.år
Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
O.K. Straum
Y. Sørensen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1151-1 Undervisning
Kollokvierom for 4. års studenter
Kun 4.års-studenter!
I.K. Jakobsen
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1051-1 Seminar A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 3.år
L. Husjord
L. Hustad
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
H.E. Moe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2152-1 Forelesning
I.K. Jakobsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2152-1 Forelesning
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 4.år
L. Husjord
L. Hustad
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-1152-1 Forelesning
FOR: Felles seminar - Dysleksi - AUD F.103
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1151-1 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-1152-1 Forelesning
FOR: Felles seminar - Dysleksi - AUD F.103
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2019
Tirsdag
03.12.2019
Onsdag
04.12.2019
Torsdag
05.12.2019
Fredag
06.12.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1151-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
I.K. Jakobsen
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00