Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.08.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Tirsdag
13.08.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
22.08.2019
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.08.2019
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1151-1 Undervisning H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.09.2019
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1152-1 Forelesning
FOR: Undervisning
I.K. Jakobsen
Tirsdag
10.09.2019
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1152-1 Forelesning
Undervisning
I.K. Jakobsen
Torsdag
12.09.2019
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1152-1 Forelesning
Undervisning
I.K. Jakobsen
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2019
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1152-1 Forelesning
Undervisning
I.K. Jakobsen
Tirsdag
17.09.2019
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
Torsdag
19.09.2019
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.09.2019
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1602-1 1-7 2.år
Praksisforberedende møte
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.09.2019
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
Tirsdag
01.10.2019
10:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
Onsdag
02.10.2019
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 K.112
MV.110 K.113
MV.110 K.114
LER-1051-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
Torsdag
03.10.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 2.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.10.2019
14:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1652-1 5-10 2.år
Praksisforberedende møte
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
Tirsdag
08.10.2019
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1051-1 Seminar A I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Onsdag
09.10.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
10.10.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.10.2019
14:30-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1651-1 5-10 1.år
Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
K.D. Opstad
O.K. Straum
Y. Sørensen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.10.2019
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1151-1 Undervisning
Kollokvierom for 4. års studenter
Kun 4.års-studenter!
I.K. Jakobsen
Torsdag
31.10.2019
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.11.2019
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar A I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 3.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
H.E. Moe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Onsdag
06.11.2019
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar A I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Torsdag
07.11.2019
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1051-1 Seminar A I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.11.2019
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
Tirsdag
12.11.2019
12:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
Torsdag
14.11.2019
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.11.2019
08:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2152-1 Forelesning I.K. Jakobsen
Torsdag
21.11.2019
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1151-1 Undervisning I.K. Jakobsen
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 4.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
Fredag
22.11.2019
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2152-1 Forelesning I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.11.2019
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1151-1 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Onsdag
27.11.2019
12:15-16:00 LER-1152-1 Forelesning
FOR: Felles seminar - Dysleksi - AUD F.103
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Torsdag
28.11.2019
08:15-12:00 LER-1152-1 Forelesning
FOR: Felles seminar - Dysleksi - AUD F.103
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.12.2019
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1151-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
I.K. Jakobsen