Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver

Jan Fredrik Skogdal

Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
0900: Registrering i kantina. 1000: Felles velkomst for nye studenter i gymsalen
A. Eriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
S.R. Kvande
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.A. Thunberg
R.M. Walberg
J. Ytreberg
     
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-12:30
11:30-12:30
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Kafédialog 1.år 1-7 trinn - gymsal
K.E.W. Bjørndal
G. Kalseth
A.H. Lødemel
H.C. Ryel
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
M. Volden
V. Øie
     
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Kafédialog 1.år 5-10 trinn - gymsal
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
K.D. Opstad
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Foreberede skolebesøk
T.F. Eidissen
K. Isaksen
G. Kalseth
M. Liset
J.F. Skogdal
     
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:00
12:30-13:00 MV.110 J.101
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Forberedelse til skolebesøk
G. Kalseth
J.F. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
Oppsummere skolebesøk
T.F. Eidissen
K. Isaksen
G. Kalseth
M. Liset
J.F. Skogdal
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
O.G. Drageset
G. Kalseth
J.F. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-1 Forelesning
G. Kalseth
J.F. Skogdal
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Jan Fredrik Skogdal - Seniorrådgiver i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00