Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Jørgen Ytreberg - Rådgiver

Jørgen Ytreberg

Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
0900: Registrering i kantina. 1000: Felles velkomst for nye studenter i gymsalen
A. Eriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
S.R. Kvande
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.A. Thunberg
R.M. Walberg
J. Ytreberg
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagvalg - info om gjennomføring
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
S. Langseth
S. Skrøvset
H.M. Sollid
J. Ytreberg
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-10:45
10:00-10:45 MV.110 F.103-AUD
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Kurs fra bibliotek og IT
J. Ytreberg
     
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-11:45
11:00-11:45 MV.110 F.103-AUD
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Studieinfo spørretime
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
G. Kalseth
H.M. Sollid
J. Ytreberg
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Kurs om bibliotek og IT - Deretter spørretime administrasjon
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
G. Kalseth
H.M. Sollid
J. Ytreberg
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 5.år
M. Bartnæs
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 5.år
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
L. Hustad-Hoel
P.Ø. Haavold
N.B. Johansen
K. Killie
T. Leming
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte fagkoordinatorer GLU
M. Bartnæs
H.R. Folkenborg
I. Frenning
K. Killie
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 2.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 1.år
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
A.H. Lødemel
H.M. Sollid
M. Volden
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 1.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte fagkoordinatorer GLU
M. Bartnæs
H.R. Folkenborg
I. Frenning
K. Killie
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 3.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
H.E. Moe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 3.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Olufsen
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 4.år
K.H. Danielsen
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 4.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Info til fagvalg
N.B. Johansen
J. Ytreberg
       
15:00          
16:00