Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Karin Helene Danielsen - Førstelektor

Karin Helene Danielsen

Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LRU-3672-1 Praksismøter
Praksisforberedende møte
K.H. Danielsen
G. Kalseth
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
K.D. Opstad
O.K. Straum
E.M. Øvrebø
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
   
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
   
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2015-1 Undervisning
Tur
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2011-1 Undervisning
Felles introduksjon til bachelorprosjekt
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
S.R. Kvande
I.C. Nordli
A.M. Pesch
T. Sverdrup
C. Thingelstad
T. Unstad
R.M. Walberg
12:15-15:00 MV.110 E.302
BLU-2015-1 Undervisning
Felles introduksjon bacheloroppgave
K.H. Danielsen
H. Habbestad
L. Husjord
S.R. Kvande
R.M. Walberg
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
13:00
14:00    
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:15
16:00-17:15 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
     
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-16:00
14:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking JOT003
Møte i utdanningsforbundet
K.H. Danielsen
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.112
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 K.112
MV.110 K.114
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00  
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:15
16:00-17:15 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
     
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
       
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.307
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
BLU-2015-1 Undervisning
Veiledning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
 
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.304
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
13:00    
14:00      
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
 
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
09:00  
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
 
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-2015-1 Undervisning
Praksisforberedelser
K.H. Danielsen
L. Husjord
O.M. Kanck
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
BLU-2015-1 Undervisning
Veiledning
K.H. Danielsen
L. Husjord
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
   
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
 
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1015-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav
K.H. Danielsen
A.B. Sortland
T. Unstad
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1015-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav
K.H. Danielsen
A.B. Sortland
T. Unstad
   
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
   
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
   
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 4.år
K.H. Danielsen
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-17:15
16:00-17:15 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
     
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 J.101
MV.110 K.113
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
   
09:00      
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
I. Frenning
     
13:00        
14:00        
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:30
15:15-16:30 MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
Ansattrim m/Karin
K.H. Danielsen
     
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-2015-1 Undervisning
Forelesning
K.H. Danielsen
L. Husjord
 
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2019
Tirsdag
03.12.2019
Onsdag
04.12.2019
Torsdag
05.12.2019
Fredag
06.12.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2019
Tirsdag
10.12.2019
Onsdag
11.12.2019
Torsdag
12.12.2019
Fredag
13.12.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.201
BLU-2015-1 Undervisning
MUNTLIG EKSAMEN
K.H. Danielsen
L. Husjord
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00