Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis

Kristin Emilie Willumsen Bjørndal

Uke 33
Mandag
Tirsdag
11:30-12:30 - 13.08.2019
Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Kafédialog 1.år 1-7 trinn - gymsal
Rom:
Onsdag
14:00-15:30 - 14.08.2019
Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Info om lavvotur
Torsdag
09:00-14:00 - 15.08.2019
Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Lavvotur gruppe A
Rom:
Fredag
Uke 34
Mandag
09:00-14:00 - 19.08.2019
Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Lavvotur gruppe B
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 22.08.2019
Klasse B: SAMF, ENG og NOR
UNDERV: Undervisning gr. B
12:15-16:00 - 22.08.2019
Klasse C: MAT, SAMF og ENG
UNDERV: Undervisning gr. C
Fredag
08:15-12:00 - 23.08.2019
Klasse A: MAT og NAT
Undervisning gr. A
Uke 35
Mandag
08:15-12:00 - 26.08.2019
Seminargruppe B
UNDERV: Undervisning gr. B
12:15-16:00 - 26.08.2019
Seminargruppe A
UNDERV: Undervisning gr. A
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
08:15-12:00 - 09.09.2019
Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Undervisning gr. A
12:15-16:00 - 09.09.2019
Klasse B: SAMF, ENG og NOR
UNDERV: Undervisning gr. B
Tirsdag
08:15-12:00 - 10.09.2019
Klasse C: MAT, SAMF og ENG
UNDERV: Undervisning gr. C
Onsdag
08:15-12:00 - 11.09.2019
Seminargruppe A
UNDERV: Undervisning gr. A
12:15-16:00 - 11.09.2019
Seminargruppe B
UNDERV: Undervisning gr. B
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
08:15-12:00 - 16.09.2019
Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Undervisning gr. A
12:15-16:00 - 16.09.2019
Klasse B: SAMF, ENG og NOR
Undervisning gr. B
Tirsdag
08:15-12:00 - 17.09.2019
Klasse C: MAT, SAMF og ENG
Undervisning gr. C
Onsdag
08:15-12:00 - 18.09.2019
Seminargruppe A
UNDERV: Undervisning gr. A
12:15-16:00 - 18.09.2019
Seminargruppe B
UNDERV: Undervisning gr. B
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
08:15-12:00 - 23.09.2019
Klasse A: MAT og NAT
Undervisning gr. A
12:15-16:00 - 23.09.2019
Klasse B: SAMF, ENG og NOR
UNDERV: Undervisning gr. B
Tirsdag
08:15-12:00 - 24.09.2019
Klasse C: MAT, SAMF og ENG
UNDERV: Undervisning gr. C
Onsdag
08:15-12:00 - 25.09.2019
Seminargruppe A
UNDERV: Undervisning gr. A
12:15-16:00 - 25.09.2019
Seminargruppe B
UNDERV: Undervisning gr. B
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 16.10.2019
Seminargruppe A
UNDERV: Mikroundervisning gr. A - Ny tid
12:15-14:00 - 16.10.2019
Seminargruppe B
UNDERV: Mikroundervisning gr. B - Ny tid
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 22.10.2019
Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 1.år
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
10:15-12:00 - 28.10.2019
Klasse A: MAT og NAT
UNDERV: Arbeidskrav gr. A
12:15-14:00 - 28.10.2019
Klasse B: SAMF, ENG og NOR
UNDERV: Arbeidskrav gr. B
14:15-16:00 - 28.10.2019
Klasse C: MAT, SAMF og ENG
UNDERV: Arbeidskrav gr. C
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag