Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor

Linda Hjemgård Johansen

Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
13:00-14:00
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Kafédialog 1.år 5-10 trinn - gymsal
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
K.D. Opstad
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
Tur til Bjorelvnes
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
Tur til Bjorelvnes
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
Tur til Bjorelvnes
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
09:00  
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-2014-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1351-1 Undervisning
Tur
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1351-1 Undervisning
Tur
L.H. Johansen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1354-1 1.år Felles
I. Frenning
L.H. Johansen
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1354-1 1.år Felles
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2014-1 Undervisning
L.H. Johansen
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2014-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
BLU-2014-1 Undervisning
L.H. Johansen
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
MV.110 J.U07
LRU-2641-1 Forelesning
Planlegging høsttur
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.202
MV.110 K.112
BLU-2014-1 Undervisning
VEILEDN: Veiledning
A. Bjørn-Bergstad
I. Frenning
L.H. Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2641-1 Forelesning
Tur
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2641-1 Forelesning
Tur
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2641-1 Forelesning
Tur
L.H. Johansen
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A1
L.H. Johansen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
Svømming
L.H. Johansen
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2014-1 Undervisning
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A2
L.H. Johansen
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1602-1 1-7 2.år
Praksisforberedende møte
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1354-1 1.år Felles
L.H. Johansen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A2
L.H. Johansen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A1
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1351-1 Undervisning
Gymsalen
L.H. Johansen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 K.112
MV.110 K.113
MV.110 K.114
LER-1051-1 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1051-1 Seminar B
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1051-1 Seminar A
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1051-1 Seminar B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1354-1 1.år Felles
L.H. Johansen
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
   
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
Svømming
L.H. Johansen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-1 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
H. Sollid
10:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
FOR: Undervisning ute
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
BLU-2014-1 Undervisning
VEILEDN: Veiledning
A. Bjørn-Bergstad
I. Frenning
L.H. Johansen
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-1 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A1
L.H. Johansen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A2
L.H. Johansen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.307
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1052-1 Seminar
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
H. Sollid
 
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A1
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00        
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
L.H. Johansen
 
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
Svømming A2
L.H. Johansen
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-2014-1 Undervisning
FOR: Undervisning
L.H. Johansen
   
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1354-1 1.år B: NORENG (+MATSAMF)
L.H. Johansen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
BLU-2014-1 Undervisning
VEILEDN: Veiledning
A. Bjørn-Bergstad
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1354-1 1.år Felles
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
L.H. Johansen
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LRU-2641-1 Forelesning
L.H. Johansen
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
Svømming
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1051-1 Seminar B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2014-1 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-2014-1 Undervisning
FOR: Undervisning ute
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2014-1 Undervisning
A. Bjørn-Bergstad
L.H. Johansen
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
08:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-2014-1 Undervisning
FOR: Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.104
BLU-2014-1 Undervisning
A. Bjørn-Bergstad
I. Frenning
L.H. Johansen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
Svømming
L.H. Johansen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LER-1351-1 Undervisning
Svømming
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1351-1 Undervisning
L.H. Johansen
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1354-1 1.år A: NAT (+MATSAMF)
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1354-1 1.år B: NORENG (+MATSAMF)
L.H. Johansen
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2019
Tirsdag
03.12.2019
Onsdag
04.12.2019
Torsdag
05.12.2019
Fredag
06.12.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 MV.110 C.U05E
MV.110 J.101
LER-1351-1 Eksamen
L.H. Johansen
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00