Timeplan 2019 Høst - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2019 |
08:15-16:00 | BLU-2014-1 | Undervisning Tur til Bjorelvnes |
I. Frenning L. Hjemgård Johansen |
|
Tirsdag 20.08.2019 |
08:15-16:00 | BLU-2014-1 | Undervisning Tur til Bjorelvnes |
I. Frenning L. Hjemgård Johansen |
|
Onsdag 21.08.2019 |
08:15-16:00 | BLU-2014-1 | Undervisning Tur til Bjorelvnes |
I. Frenning L. Hjemgård Johansen |
|
Torsdag 22.08.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.201 |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
BLU-2014-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-1354-1 | 1.år Felles | I. Frenning L. Hjemgård Johansen |
Torsdag 29.08.2019 |
08:15-16:00 | LER-1351-1 | Undervisning Tur |
L. Hjemgård Johansen |
|
Fredag 30.08.2019 |
08:15-16:00 | LER-1351-1 | Undervisning Tur |
L. Hjemgård Johansen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 J.101 MV.110 J.U07 |
LRU-2641-1 | Forelesning Planlegging høsttur |
L. Hjemgård Johansen |
Onsdag 04.09.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-2014-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
14:15-16:00 | MV.110 C.104 MV.110 E.202 MV.110 K.112 |
BLU-2014-1 | Undervisning VEILEDN: Veiledning |
A. Bjørn-Bergstad I. Frenning L. Hjemgård Johansen |
|
Torsdag 05.09.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1354-1 | 1.år Felles | L. Hjemgård Johansen |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
|
Fredag 06.09.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-2014-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
12:15-14:00 | MV.110 K.113 |
BLU-2014-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.09.2019 |
08:15-16:00 | LRU-2641-1 | Forelesning Tur |
L. Hjemgård Johansen |
|
Tirsdag 10.09.2019 |
08:15-16:00 | LRU-2641-1 | Forelesning Tur |
L. Hjemgård Johansen |
|
Onsdag 11.09.2019 |
08:15-16:00 | LRU-2641-1 | Forelesning Tur |
L. Hjemgård Johansen |
|
Torsdag 12.09.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Møte emneansvarlige GLU |
M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal K.H. Danielsen O.G. Drageset H.R. Folkenborg I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt J. Höper M. Haavelsrud P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen T. Leming G.E. Mathisen H.E. Moe M. Olufsen J. Oskarsson J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum Y. Sørensen A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 |
BLU-2014-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
Tirsdag 24.09.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1351-1 | Undervisning Svømming |
L. Hjemgård Johansen |
14:15-15:45 | MV.110 E.103 MV.110 E.203 MV.110 E.205 MV.110 F.103-AUD |
LER-1602-1 | 1-7 2.år Praksisforberedende møte |
L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth S.T. Killengreen K-A. Sæther |
|
Torsdag 26.09.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.204-AUD |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
12:15-14:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) Svømming A2 |
L. Hjemgård Johansen |
|
Fredag 27.09.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) Svømming A1 |
L. Hjemgård Johansen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1354-1 | 1.år Felles | L. Hjemgård Johansen |
10:15-12:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) Svømming A2 |
L. Hjemgård Johansen |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) Svømming A1 |
L. Hjemgård Johansen |
|
Onsdag 02.10.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 C.104 MV.110 K.112 MV.110 K.113 MV.110 K.114 |
LER-1051-1 | Forelesning | L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen K-A. Sæther |
Torsdag 03.10.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 J.101 |
LER-1351-1 | Undervisning Gymsalen |
L. Hjemgård Johansen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 24.10.2019 |
08:15-11:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) Svømming A1 |
L. Hjemgård Johansen |
11:15-14:00 | LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) | L. Hjemgård Johansen |
||
Fredag 25.10.2019 |
12:15-15:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) Svømming A2 |
L. Hjemgård Johansen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.11.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
12:15-14:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1351-1 | Undervisning Svømming |
L. Hjemgård Johansen |
|
Tirsdag 05.11.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LER-1051-1 | Seminar B | L. Hjemgård Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
Onsdag 06.11.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1051-1 | Seminar B | L. Hjemgård Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
Torsdag 07.11.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LER-1051-1 | Seminar B | L. Hjemgård Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
12:15-14:00 | MV.110 J.101 |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
|
Fredag 08.11.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 C.U05E |
LRU-2641-1 | Forelesning | L. Hjemgård Johansen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 C.U05E |
LER-1351-1 | Undervisning Svømming |
L. Hjemgård Johansen |
Onsdag 20.11.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 J.101 |
LER-1351-1 | Undervisning | L. Hjemgård Johansen |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 27.11.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 J.101 |
LER-1354-1 | 1.år B: NORENG (+MATSAMF) | L. Hjemgård Johansen |
Torsdag 28.11.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 J.101 |
LER-1354-1 | 1.år A: NAT (+MATSAMF) | L. Hjemgård Johansen |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 06.12.2019 |
10:00-16:00 | MV.110 C.U05E MV.110 J.101 |
LER-1351-1 | Eksamen | L. Hjemgård Johansen |