Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer

Linn Hege Kristiansen

Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
13:00-14:00
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Kafédialog 1.år 5-10 trinn - gymsal
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
K.D. Opstad
J.F. Skogdal
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-11:45
09:30-11:45 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner
B. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
K. Killie
L.H. Kristiansen
   
10:00    
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LRU-3672-1 Praksismøter
Praksisforberedende møte
K.H. Danielsen
G. Kalseth
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
K.D. Opstad
O.K. Straum
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
15:00  
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1504-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1504-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1501-1 Undervisning
L.H. Kristiansen
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøya
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1504-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 1.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1504-1 Forelesning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Haugseth
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
H. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
   
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe A
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2651-1 Seminargruppe B
L.H. Kristiansen
E.M. Øvrebø
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2019
Tirsdag
10.12.2019
Onsdag
11.12.2019
Torsdag
12.12.2019
Fredag
13.12.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1501-1 Undervisning
L.H. Kristiansen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00