Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.103
BLU-1213-1 Gruppe 1
Barnehagematematikk (Seminar)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Gruppe 1
Måling i fjæra - husk uteklær
SEM: Uteprosjekt. Gruppe 1+2
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1213-1 Forelesning
Måling
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-14:00
09:00-14:00
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Lavvotur gruppe B
K.E.W. Bjørndal
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
09:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1213-1 Forelesning
Introduksjon, presentasjon av pensum
E. Gamst-Nergård
F. Hiss
R. Larsen
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1223-1 Forelesning
Introduksjon STM
E. Gamst-Nergård
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.103
BLU-1213-1 Gruppe 2
Barnehagematematikk (Seminar)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1213-1 Forelesning
Barnehagematematikk
G.O. Pettersen
M. Volden
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1213-1 Gruppe 1
Måling (utedag i fjæra)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1223-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
   
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1213-1 Gruppe 2
Måling (utedag i fjæra)
G.O. Pettersen
M. Volden
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1223-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00