Timeplan 2019 Høst - lærer Rasmus Tørnes Karstad - Førsteamanuensis
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-2050-1 | Forelesning | O.G. Drageset I. Frenning R.T. Karstad K. Killie J.N. Roksvold H. Sollid |
Tirsdag 03.09.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-2050-1 | Forelesning | O.G. Drageset I. Frenning R.T. Karstad K. Killie J.N. Roksvold H. Sollid |
Torsdag 05.09.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.304 |
LER-2050-1 | Naturfag fag2 | R.T. Karstad |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 12.09.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Møte emneansvarlige GLU |
M. Bartnæs K.E.W. Bjørndal K.H. Danielsen O.G. Drageset H.R. Folkenborg I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt J. Höper M. Haavelsrud P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen T. Leming G.E. Mathisen H.E. Moe M. Olufsen J. Oskarsson J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum Y. Sørensen A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 26.09.2019 |
14:15-15:45 | MV.110 E.103 MV.110 E.205 MV.110 F.105-AUD |
LER-2600-1 | 1-7 3.år Praksisforberedende møte |
H.R. Folkenborg T.E. Holmbukt G. Kalseth R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen A.H. Lødemel H.E. Moe L. Rønningsbakk M. Son A.B. Sortland Y. Sørensen A. Unhjem V. Øie |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2019 |
14:15-15:45 | MV.110 E.103 MV.110 E.205 |
LRU-3272-1 | 1-7 4.år Praksisforberedende møte |
H.R. Folkenborg T.E. Holmbukt G. Kalseth R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen A.H. Lødemel H.E. Moe L. Rønningsbakk M. Son A.B. Sortland Y. Sørensen A. Unhjem V. Øie |
Torsdag 03.10.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.304 |
LER-2050-1 | Naturfag fag2 | R.T. Karstad |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 15.10.2019 |
14:30-16:00 | MV.110 E.103 MV.110 E.205 MV.110 F.103-AUD |
LER-1651-1 | 5-10 1.år Praksisforberedende møte |
K.E.W. Bjørndal H. Brox T.F. Eidissen B. Grønvik O.J. Hembre K. Isaksen I.K. Jakobsen R. Johansen G. Kalseth R.T. Karstad A.H. Lødemel H.E. Moe S.I. Nordkild K.A. Nyborg K.D. Opstad O.K. Straum Y. Sørensen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.11.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-2050-1 | Forelesning | O.G. Drageset I. Frenning R.T. Karstad K. Killie J.N. Roksvold H. Sollid |
14:15-16:00 | MV.110 E.304 |
LER-2050-1 | Naturfag fag2 | R.T. Karstad |
|
Onsdag 06.11.2019 |
09:15-12:00 | MV.110 E.307 |
LER-2302-1 | Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7 Organisk kjemi Seminar B: NAT+(Ikke MAT) Kjemi for lærere kapittel 8 og 9 |
R.T. Karstad |
13:15-16:00 | MV.110 E.307 |
LER-2302-1 | Seminar A: NAT+MAT Organisk kjemi Kjemi for lærere kapittel 8 og 9 |
R.T. Karstad |
|
Torsdag 07.11.2019 |
09:15-12:00 | MV.110 E.307 |
LER-2302-1 | Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7 Dannelsen av petroleum Seminar B: NAT+(Ikke MAT) Sedimentologi og petroleumsgeologi, 2. utgave, 2001 (Knut Bjørlykke), Gyldendal Norsk forlag s. 233-246 |
R.T. Karstad |
13:15-16:00 | MV.110 E.307 |
LER-2302-1 | Seminar A: NAT+MAT Dannelsen av petroleum Sedimentologi og petroleumsgeologi, 2. utgave, 2001 (Knut Bjørlykke), Gyldendal Norsk forlag s. 233-246 |
R.T. Karstad |
|
Fredag 08.11.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.304 |
LER-2302-1 | 1-7 trinn | R.T. Karstad |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LER-2050-1 | Naturfag fag2 | R.T. Karstad |