Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Renate Mari Walberg - Studiekonsulent

Renate Mari Walberg

Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.08.2019
09:00-11:00 LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
0900: Registrering i kantina. 1000: Felles velkomst for nye studenter i gymsalen
A. Eriksen
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
S.R. Kvande
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.A. Thunberg
R.M. Walberg
J. Ytreberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.08.2019
14:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Informasjonsmøte med ledelse og administrasjon
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R.M. Walberg
Torsdag
22.08.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
29.08.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
05.09.2019
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2011-1 Undervisning
Felles introduksjon til bachelorprosjekt
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
S.R. Kvande
I.C. Nordli
A.M. Pesch
T. Sverdrup
C. Thingelstad
T. Unstad
R.M. Walberg
12:15-15:00 MV.110 E.302
BLU-2015-1 Undervisning
Felles introduksjon bacheloroppgave
K.H. Danielsen
H. Habbestad
L. Husjord
S.R. Kvande
R.M. Walberg
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.09.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
19.09.2019
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
26.09.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
03.10.2019
12:30-13:30 MV.110 F.103-AUD
BLU-1208-1 Felles forelesninger
FOR: Informasjonsmøte om fordypningsemner

 Opptak+live
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R.M. Walberg
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
10.10.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
17.10.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Fredag
18.10.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.10.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.10.2019
09:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1012-1 Undervisning felles
FOR: Introduksjon til praksis
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R.M. Walberg
Torsdag
31.10.2019
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
M. Liset
A.B. Sortland
T. Unstad
R.M. Walberg
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
07.11.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.11.2019
15:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
Informasjonsmøte BLU 1. studieår (forsterkningsemner)
V. Bergan
H. Habbestad
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
Torsdag
14.11.2019
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.11.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
05.12.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.12.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg