Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis

Siw Turid Killengreen

Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.08.2019
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.08.2019
08:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning
Uteskole

Vi kommer til å være ute deler av tiden så ta med klær passer til det.

S.T. Killengreen
Torsdag
29.08.2019
08:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning

Fokus på fugler. Vi kommer til å være en del ute.

I. Jensvoll
S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
04.09.2019
08:00-16:00 LER-1303-1 Forelesning
Feltkurs Skibotn
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
Torsdag
05.09.2019
08:00-16:00 LER-1303-1 Forelesning
Feltkurs Skibotn
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
Fredag
06.09.2019
08:00-16:00 LER-1303-1 Forelesning
Feltkurs Skibotn
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.09.2019
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-1 Felles undervisning S.T. Killengreen
A. Unhjem
Onsdag
11.09.2019
14:15-16:00 LER-1303-1 Forelesning S.T. Killengreen
Torsdag
12.09.2019
08:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Møte emneansvarlige GLU
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
J. Höper
M. Haavelsrud
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
T. Leming
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
Y. Sørensen
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
17.09.2019
08:00-19:00 LER-1304-1 Forelesning
Steindalsbreen og økosystem skog
Felles - ekskursjon

Les s. 101-112 om landformene i geologiboka og ta med guiden, turutstyr og matpakke.

Bussen går foren Hovedinngangen på Mellomveien kl 08:00, selve ekskursjon varer fra ca. 10-17, og vi forventer å være tilbake ca. kl 19.

J. Höper
S.T. Killengreen
A.B. Sortland
Torsdag
19.09.2019
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.09.2019
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Begrepsdannelse og grunnleggende ferdigheter
Gruppe B: 3-4.års studenter

Uteskoledidaktikk Kap 9

Språk, tekst og kommunikasjon i naturfag. Kap 1, 4, 5

S.T. Killengreen
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
S.T. Killengreen
Tirsdag
24.09.2019
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-2302-1 Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7
Seminar B: NAT+(Ikke MAT)

Cellebiologi Genetikk

Pensum: Oppdag naturen kap 3. Video Genetikk og arv

S.T. Killengreen
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-2302-1 Seminar A: NAT+MAT

Cellebiologi Genetikk

Pensum: Oppdag naturen kap 3. Video Genetikk og arv

S.T. Killengreen
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
LER-1602-1 1-7 2.år
Praksisforberedende møte
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
Onsdag
25.09.2019
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-2302-1 Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7
Seminar B: NAT+(Ikke MAT)

Gentesting

Gjennomfører deler av viten.no sitt undervisningsopplegg om gentesting.

S.T. Killengreen
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-2302-1 Seminar A: NAT+MAT

Gentesting

Gjennomfører deler av viten.no sitt undervisningsopplegg om gentesting.

S.T. Killengreen
Torsdag
26.09.2019
08:15-14:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
MV.110 F.105-AUD
LER-2600-1 1-7 3.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Fredag
27.09.2019
12:15-15:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Begrepsdannelse og grunnleggende ferdigheter
Gruppe A: 2.års studenter

Studentene skal jobbe i praksisgrupper å lage et undervisningsopplegg som omhandler Ferskvann

Språk, tekst og kommunikasjon i naturfag. Kap 1, 4, 5

Oppdag naturen Kap: 6

 

S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.09.2019
13:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2650-1 5-10 3.år
Praksisforberedende møte
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
I.M. Seiness
H. Sollid
M. Son
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.203
MV.110 E.307
MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-2650-1 5-10 3.år
MAT Fag 1: C.104, NOR Fag 1: E.203, NAT Fag 1: E.307, SAMF Fag 1: K.112, ENG Fag 1: K.113
O.G. Drageset
B. Grønvik
T.E. Holmbukt
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
Tirsdag
01.10.2019
08:15-11:00 MV.110 E.308
LER-2302-1 Seminar A: NAT+MAT

Oppsummering kunnskap om cellebiologi, genetikk og bioteknologi

NDLA, genredigering, CRISPR

S.T. Killengreen
11:15-14:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Begrepsdannelse og grunnleggende ferdigheter
Gruppe B: 3-4.års studenter

Studentene skal jobbe i praksisgrupper å lage et undervisningsopplegg som omhandler Ferskvann

Språk, tekst og kommunikasjon i naturfag. Kap 1, 4, 5

Oppdag naturen Kap: 6

S.T. Killengreen
14:15-15:45 MV.110 E.103
MV.110 E.205
LRU-3272-1 1-7 4.år
Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Onsdag
02.10.2019
09:15-12:00 MV.110 E.304
LER-2302-1 Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7
Seminar B: NAT+(Ikke MAT)

Oppsummering kunnskap om cellebiologi, genetikk og bioteknologi

NDLA, genredigering, CRISPR

S.T. Killengreen
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 K.112
MV.110 K.113
MV.110 K.114
LER-1051-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
Torsdag
03.10.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 2.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.10.2019
08:15-11:00 MV.110 E.304
LER-2302-1 Seminar A: NAT+MAT

Evolusjon

Pensum Oppdag naturen kap 11

S.T. Killengreen
11:15-14:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter
S.T. Killengreen
Tirsdag
08.10.2019
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1051-1 Seminar B L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
K-A. Sæther
A. Unhjem
13:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
S.T. Killengreen
Onsdag
09.10.2019
09:15-12:00 MV.110 E.307
LER-2302-1 Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7
Seminar B: NAT+(Ikke MAT)

Evolusjon

Pensum Oppdag naturen kap 11

S.T. Killengreen
13:15-16:00 MV.110 E.307
LER-2302-1 Seminar A: NAT+MAT

Evolusjon

Utvikling av egen kunnskap

S.T. Killengreen
Fredag
11.10.2019
12:15-15:00 MV.110 E.307
LER-2302-1 Seminar B: NAT+(Ikke MAT), inkl. 1-7
Seminar B: NAT+(Ikke MAT)

Evolusjon

Utvikling av egen kunnskap

S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
17.10.2019
08:15-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
Fredag
18.10.2019
08:15-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
25.10.2019
10:00-11:00 MV.110 E.308
BOOKING- Booking JOT003 S.T. Killengreen
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
31.10.2019
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.11.2019
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar B L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 3.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
H.E. Moe
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
V. Øie
Onsdag
06.11.2019
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1051-1 Seminar B L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Torsdag
07.11.2019
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-1 Seminar B L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 5-10 3.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Olufsen
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A. Unhjem
J. Ytreberg
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.11.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
Tirsdag
12.11.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Onsdag
13.11.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Torsdag
14.11.2019
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
14:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning
Seksualundervisning

I disse to timene kommer det medisinstudenter fra Medisinernes Seksualopplysning.

S.T. Killengreen
Fredag
15.11.2019
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
TedNet - Auckland
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.11.2019
12:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter
S.T. Killengreen
Tirsdag
19.11.2019
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-1 Felles undervisning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
11:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2302-1 Forelesning S.T. Killengreen
Onsdag
20.11.2019
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-2051-1 SAMF fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-2051-1 NAT fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2051-1 NOR fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
Torsdag
21.11.2019
08:15-14:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
LAB-TEd - Rachel Jakhelln
Y. Antonsen
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte GLU 1-7 4.år
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
Fredag
22.11.2019
08:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1303-1 Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
S.T. Killengreen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2051-1 MAT fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-2051-1 ENG fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
Timeplan for Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.11.2019
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1303-1 Forelesning S.T. Killengreen
Tirsdag
26.11.2019
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-2051-1 NAT fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-1 MAT fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
Onsdag
27.11.2019
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-2051-1 SAMF fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-2051-1 ENG fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
Torsdag
28.11.2019
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-2051-1 NOR fag 1/ fordypning S.T. Killengreen
J.N. Roksvold
Fredag
29.11.2019
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-1 Felles undervisning S.T. Killengreen
A. Unhjem