Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Høst - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor

Torstein Unstad

Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2019
Tirsdag
13.08.2019
Onsdag
14.08.2019
Torsdag
15.08.2019
Fredag
16.08.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Felles tur
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
V. Bergan
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2019
Tirsdag
20.08.2019
Onsdag
21.08.2019
Torsdag
22.08.2019
Fredag
23.08.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:15
09:15-13:15
BLU-1005-1 Forelesning
Felles tur
V. Bergan
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2019
Tirsdag
27.08.2019
Onsdag
28.08.2019
Torsdag
29.08.2019
Fredag
30.08.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2019
Tirsdag
03.09.2019
Onsdag
04.09.2019
Torsdag
05.09.2019
Fredag
06.09.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2011-1 Undervisning
Felles introduksjon til bachelorprosjekt
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
S.R. Kvande
I.C. Nordli
A.M. Pesch
T. Sverdrup
C. Thingelstad
T. Unstad
R.M. Walberg
12:15-15:00 MV.110 K.113
BLU-2013-1 Undervisning
Felles introduksjon til bacheloroppgave
M. Dardanou
A.M. Pesch
T. Unstad
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
11:00
12:00  
13:00  
14:00  
15:00      
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2019
Tirsdag
10.09.2019
Onsdag
11.09.2019
Torsdag
12.09.2019
Fredag
13.09.2019
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00
BLU-1015-1 Gruppe 1
L. Frantzen
T. Unstad
11:00      
12:00        
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1015-1 Gruppe 2
L. Frantzen
T. Unstad
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2019
Tirsdag
17.09.2019
Onsdag
18.09.2019
Torsdag
19.09.2019
Fredag
20.09.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
B.A. Karlsen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
10:00  
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2019
Tirsdag
24.09.2019
Onsdag
25.09.2019
Torsdag
26.09.2019
Fredag
27.09.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-15:00
10:00-15:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BOOKING- Booking MBE076
Opplegg med barnehagelærere
T. Unstad
12:15-14:00
BLU-1005-1 Seminargruppe 2
Gruppe 2
L. Frantzen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1005-1 Seminargruppe 1
Gruppe 1
L. Frantzen
T. Unstad
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1005-1 Seminargruppe 3
Gruppe 3
L. Frantzen
T. Unstad
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2019
Tirsdag
01.10.2019
Onsdag
02.10.2019
Torsdag
03.10.2019
Fredag
04.10.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2019
Tirsdag
08.10.2019
Onsdag
09.10.2019
Torsdag
10.10.2019
Fredag
11.10.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.112
BLU-1004-1 Seminargruppe 1
SEM: Gruppe 1
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
BLU-1005-1 Seminargruppe 1
Gruppe 1
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.112
BLU-1004-1 Seminargruppe 2
SEM: Gruppe 2
T. Unstad
 
09:00  
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-1004-1 Seminargruppe 3
SEM: Gruppe 3
T. Unstad
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1004-1 Forelesning
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1005-1 Seminargruppe 3
Gruppe 3
T. Unstad
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
BLU-1005-1 Seminargruppe 2
Gruppe 2
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2019
Tirsdag
15.10.2019
Onsdag
16.10.2019
Torsdag
17.10.2019
Fredag
18.10.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
08:15-11:00 MV.110 C.111
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00  
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2019
Tirsdag
22.10.2019
Onsdag
23.10.2019
Torsdag
24.10.2019
Fredag
25.10.2019
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-1 Forelesning
T. Unstad
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2019
Tirsdag
29.10.2019
Onsdag
30.10.2019
Torsdag
31.10.2019
Fredag
01.11.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1015-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav
K.H. Danielsen
A.B. Sortland
T. Unstad
 
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1015-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav
K.H. Danielsen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1014-1 Forelesning
FOR: Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
M. Liset
A.B. Sortland
T. Unstad
R.M. Walberg
14:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Personalmøte ILP
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1015-1 Forelesning
T. Unstad
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2019
Tirsdag
05.11.2019
Onsdag
06.11.2019
Torsdag
07.11.2019
Fredag
08.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2019
Tirsdag
12.11.2019
Onsdag
13.11.2019
Torsdag
14.11.2019
Fredag
15.11.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.112
BLU-1004-1 Seminargruppe 2
SEM: Gruppe 2
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M.B. Apeland
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
G. Gabrielsen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
T. Skinningsrud
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
M. Ødegaard
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1004-1 Seminargruppe 3
SEM: Gruppe 3
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-1004-1 Seminargruppe 1
SEM: Gruppe 1
T. Unstad
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1004-1 Forelesning
T. Unstad
 
13:00  
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2019
Tirsdag
19.11.2019
Onsdag
20.11.2019
Torsdag
21.11.2019
Fredag
22.11.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 MV.110 E.205
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
T. Unstad
 
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2019
Tirsdag
26.11.2019
Onsdag
27.11.2019
Torsdag
28.11.2019
Fredag
29.11.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2019
Tirsdag
03.12.2019
Onsdag
04.12.2019
Torsdag
05.12.2019
Fredag
06.12.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2019
Tirsdag
10.12.2019
Onsdag
11.12.2019
Torsdag
12.12.2019
Fredag
13.12.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.202
BLU-2013-1 Undervisning
MUNTLIG EKSAMEN
M. Dardanou
T. Unstad
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00