Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer

Ane Bjørn-Bergstad

Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
11:00  
12:00        
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
10:15-13:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
       
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
   
11:00      
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
       
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1005S-2 Gr. B
BLU-1004S Fremlegg (Gruppe B)
A. Bjørn-Bergstad
09:00      
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-11:30
11:00-11:30 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
     
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar
A. Bjørn-Bergstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
A. Bjørn-Bergstad
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.202
BLU-1002S-2 Undervisning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
A.B. Sortland
T. Unstad
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
15:00        
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.308
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
14:15-17:00 MV.110 E.205
BLU-1004S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.112
BLU-1004S-2 Gruppe 1
Seminargruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
 
10:00  
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
13:00  
14:00    
15:00    
16:00        
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1004S-2 Gruppe 1
Seminargruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
 
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1004S-2 Gruppe 1
Seminargruppe 1
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
BLU-1004S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
T. Sverdrup
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-1004S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
A. Bjørn-Bergstad
15:00    
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
       
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.104
BLU-1004S-2 Gruppe 1
Seminargruppe 1
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1004S-2 Felles forelesning
Forelesning
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1004S-2 Gruppe 1
Seminargruppe 1
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
 
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.304
BLU-1004S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg for hele klassen ute
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.104
BLU-1004S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00        
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2019
Tirsdag
28.05.2019
Onsdag
29.05.2019
Torsdag
30.05.2019
Fredag
31.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-18:00
08:00-18:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
     
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00        
17:00        
Timeplan for Ane Bjørn-Bergstad - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00